Rokle zkázy

Jsi Lone Wolf - Osamělý vlk, poslední z rytířů řádu Kai. Na jihu tvé vlasti leží bohatá hornická provincie Ruanon. Když pravidelný transport zlata najednou zmizí, král pošle oddíl svých nejlepších mužů, aby zjistili, co se stalo. Oddíl se však nevrátí. V Rokli zkázy jsi vyslán, abys objevil ztracené zlato a vojáky, kteří zmizeli. Záhy však zjistíš, že toto poslání je mnohem závažnější - v sázce je osud celé tvé země! Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze zkombinovat a získat tak fantastický RPG epos. Toto vydání obsahuje navíc bonusové dobrodružství!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165076/rokle-zkazy-wm9-165076.jpg 4.169

Lone Wolf - série Kai 4.

Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Mytago

The Chasm of Doom

Kniha Rokle zkázy

Didi15
10.05.2019

Vzpomněla jsem si na školní léta na základce , kdy mě učitelka s gamebookem načapala o hodině přírodopisu:) A tak jsem se rozhodla zabrousit do svého mládí a musím říct, že to je pořád parádní věc. Hodlám si zahrát celou sérii:)

MišákB
09.05.2017

Jak jsem psal už u předchozího dílu :-) Příběh této knížky je hezky rozdělený, variabilní, docela odsýpá. I bonusové dobrodružství je vydařené.

Koza3
30.11.2016

Když mi brácha poslal odkaz na aplikaci na Android, která obsahuje všechny gamebooky o Lone Wolfovi (v AJ a zdarma), tak jsem to hned nainstaloval a začal smažit tuhle nostalgickou klasiku. V podstatě jsme na tom vyrostli a můžu říct, že díky gamebookům mám rozvinutou představivost. Kam se hrabou dnešní fantasy naservírovaná na stříbrném podnose? Musíte si to hezky v hlavě zrekonstruovat, kreslit si mapku, vést si inventář, no prostě paráda :-)
Rokle zkázy? Někde na jihu zmizelí královští vojáci. Kai Lorde! Běž se po nich podívat. Ale beze všeho pane králi :-) Příběh v kostce. Projdete si peklem? Moc ne, tenhle díl mi přišel nejjednodušší. Ať už to bylo způsobemo přítomností super meče nebo tím, že máte už dost Kai schopností a dost umrtvujících situací tedy vyřešíte, ale i přes to se budete královsky bavit. Super gamebook!

Pawouk123
19.08.2014

Sice v pořadí čtvrtá, ke mně se v mládí dostala však jako první kniha o Lone Wolfovi a vlastně první gamebook vůbec. A odstartovala u mne několik let trvající nadšení. Než jsem sehnal další a pak i předchozí díly, četl jsem tuhle knížku mnohokrát. Stále mám snad celou sérii. Budu muset za dlouhých zimních večerů zavzpomínat... Takže z nostalgie nelze hodnoti jinak, než 5*.

Yarwen
01.05.2013

Ve čtvrtém díle o Lone Wolfovi má čtenář kromě Sommerswerdu k dispozici i osm disciplín Kai, s nástrahami v knize se tak potýká již bez velkých problémů, respektive obtížnost tohoto dílu patří k těm nižším. Osobně jsem knihu dohrál napotřetí.

čohynka
13.04.2013

Už je to docela dávno, co jsem tuhle knížku četla, ale pamatuju si, že mě doslova pohltila..

haWranka
14.02.2013

Konečně se mi do ruky dostal i čtvrtý díl série! Je skoro nemožné Lona Wolfa sehnat... Vzhledem k tomu, že jsem úspěšně splnila předchozí tři dobrodružství, tady jsem byla skoro neporazitelná. Nemůžu se dočkat, až se pustím do dalších dílů!

yank3e
22.01.2013

Čtvrtá kniha ze série gamebooků o Lone Wolfovi.
Klasika, která by neměla minout žádného gamebookového nadšence. Takový Pán Prstenů mezi gamebooky. Kvalitní příběh, promyšlený svět a originální herní mechanismy. Na začátku si zvolíte schopnosti, které vám budou během hry užitečné a s každou dohranou knihou získáte další. Schopnosti i výbavu si přenášíte napříč celou sérií, jednotlivé díly na sebe přímo navazují. Místo házení kostkou stačí zapíchnout tužku do tabulky s čísly. Souboje jsou řešeny velmi spravedlivě a roli nehraje pouze náhoda, ale i schopnosti a výbava. Neřešíte pouze zbraně, ale i zbroj a štít. Musíte odpočívat, musíte jíst. Takhle promyšlené gamebooky často nebývají, přesto je vše jednoduché a lehce zvládnutelné.