Logopedické hádanky 2

Logopedické hádanky 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501103/bmid_logopedicke-hadanky-2-cye-501103.jpg 5 4 2

Logopedické hádanky ve formě veršů, v nichž musejí děti samy přijít na správný rým, se staly v rodinách, ve školkách, školách i na logopedických pracovištích velmi oblíbenými, a proto autorky vytvořily jejich pokračování. Kniha Logopedické hádanky 2 opět hravou formou pomáhá v upevňování výslovnosti českých hlásek (procvičují se zde všechny nejčastěji trénované souhlásky) a zároveň rozvíjí u dětí smysl pro rým, rytmus a jazykový cit. Odpovědi v podobě rýmu mohou děti zkusit nejprve uhádnout a poté zkontrolovat, zda je ke správnému obrázku dovede i cestička bludištěm. Tento úkol, při němž si procvičí vizuomotorickou koordinaci, dodává knize nový rozměr.... celý text

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Tato hravá knížečka byla asi jediná, která dceru bavila při procvičování výslovnosti.

gabra03
06.09.2022

Zamotané veršovánky k procvičování výslovnosti... Tak zní podtitul této tenké knížky, která mě zaujala hned po přečtení. Nejsem sice speciální pedagog, abych tuto knihu použila při procvičování či výuce nebo navozování některé hlásky, ale pobavila jsem se jako maminka a nyní i babička, jak jednoduchou a hravou formou je vše připravené. A teď už jen cvičit, procvičovat, mluvit, veršovat - prostě vše dělat pro to, aby to "zatracené" písmenko skočilo správně do papulky :-)