Listy do neba

Listy do neba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247380/bmid_listy-do-neba-247380.jpg 5 15 2

Carolina Chronicles série

Po smrti 91-ročnej Ioly Anne Pooleovej sa Tandi Jo Reesová, mladá matka z nájomného domčeku na Iolinom pozemku, ocitá v úlohe upratovačky Iolinej viktoriánskej vily. Tandi, ktorá je na úteku pred nebezpečnou a bolestivou minulosťou, nehľadá v dome viac než dočasný úkryt. Všetko sa však zmení, keď objaví osemdesiatjeden starostlivo vyzdobených schránok, z ktorých každý predstavuje jeden rok Iolinho života od útlej mladosti po posledné dni. Schránky ukrývajú životný príbeh napísaný na útržkoch papiera – nádeje, túžby, obavy a myšlienky jednej skromnej ženy, ktorú život naučil veriť a nezištne milovať. Nájde Tandi v Ioliných listoch odpoveď, ktorou sa môže všetko zmeniť?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , i527.net

Prayer Box , 2013

mystery103
12.01.2022 5 z 5

Naprosto úžasná kniha.

pip11
21.04.2019 5 z 5

Nádherná kniha o hledání správné cesty životem. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak to bylo úžasné. Ach a ten konec :)
Příběh je o Tandi, matce dvou dětí, která po špatných životních zkušenostech chce začít znovu na ostrově Hatteras. Je ochotna dělat jakoukoli práci, aby uživila své děti a tímto se dostává do domu Ioly. Díky dopisům, které po sobě zanechala, se učí žít a chápat samotnou Iolu, která byla nádherná a laskavá bytost. Je to kniha, která vás dovede k smíchu i slzám.

Lisa Wingate
americká, 1965
2018  84%Než jsme byly tvoje
2020  73%Kniha ztracených přátel
2015  96%Listy do neba
2016  80%Strážkyňa príbehov

Kniha Listy do neba je v