Princ

Princ https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413490/bmid_princ-JF8-413490.png 4 123 29

Lilarie série

< 3. díl

Maxwell James Trevor, princ Lilarie, své vladařské povinnosti nenávidí. Před veřejným zájmem se skrývá ve svém malířském ateliéru a veškerým oficiálním událostem se svědomitě vyhýbá. Když však zemře jeden ze šlechticů, jemuž byl nedávno navrácený majetek i titul, jeho bratr Alex ho požádá, aby tu smutnou zprávu oznámil vnučce zesnulého. Přestože se mu příčí být poslem žalu, nechce, aby se dotyčná dověděla o dědečkově smrti z médií. Novopečená lady, Meredith Thysmerová, pochází z chudé rodiny s nevalným zázemím. Ze všech sil se snaží zajistit lepší vyhlídky pro sebe i pro svého šestiletého syna – a k dosažení cíle neváhá využít svých předností. Ale když ji pohledný princ Max zpraví o smrti jejího dědečka, její plány se zhroutí. V nelehké situaci si ji však Max záhy získá nejen svou nezištnou ochotou a smyslem pro humor, ale především svou náklonností vůči jejímu synovi Martymu. Meredith zanedlouho zjistí, že podlehla něčemu, čemu se po trpkých zkušenostech už nikdy nehodlala podvolit: Zamilovala se. Zbývá zdráhavého Maxe svést a přesvědčit, že je ženou jeho srdce…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Reluctantly Royal , 2014

jitka_dankova
22.06.2023 2 z 5

Rozvleklý příběh třetího sourozence z vymyšleného království. Celá kniha se táhla v ponuré atmosféře pohřbu a tam jsem ji nevnímala jako primárně romantickou. Střídal se pohled hlavní hrdinky a hlavního hrdiny, bez uvedení, kdo je kdo, a bohužel autorka podle mne psát z pohledu muže neumí. Celé mi to přišlo takové přitažené za vlasy. Ne, tento díl mne nijak nenadchl.

Lucie21352
05.02.2023 2 z 5

V porovnání s předchozími díly je tento dle mého nejslabší. Líbí se mi linie dvou hlavních postav, i když dle mého názoru je princ poznamenán ženským vnímáním autorky. Větší míra "mužnosti" by tu určitě nebyla na škodu, i když v konečném důsledku to nesnižuje dojem z četby. Velmi se mi líbí uvedení problematiky alkoholismu, i když s otevřeným koncem. Celá série je výjimečná tím, že každý díl má své téma a to se mi velmi líbí.

orangerose
14.11.2022 5 z 5

Poslední díl ze série Lilarie, o královské rodině, princ je popsán se 2 pohledů prince Maxe a lady Meredith, někdy vtipná, příběh je hezký, konec je dojemný. :)

speciale88
09.03.2022 5 z 5

Poslední díl v sérii opět nádherná čtivá romantika. Opět se dokresluje osud hrdinů z prvního dílu, objevují se hrdinové z druhého dílu a cele je to nádherně zakončeno. Proste super.

cukrovka
19.11.2021 5 z 5

I poslední díl této série je čtivou romantickou oddechovkou. Tento díl je, na rozdíl od předešlých, vyprávěn z pohledu obou hlavních postav.

Kristy.Seb
18.11.2021 4 z 5

Rodina není jen ta, do které se narodíte. Jsou to také přátelé a blízcí lidé, s nimiž se seznámíte.

Závěrečný a nejlepší díl. Rodinná láska nadevše.

Dela90
02.10.2021 5 z 5

Závěrečný díl Lilarie mě chytl za srdce od začátku až do konce. Maxe jsem si okamžitě zamilovala a Meredith jsem dost obdivovala. První díl nasadil laťku hodně vysoko, myslela jsem si, že ho ani třetí díl nepredčí, ale sakra jo! Moc se mi to líbilo. A všem co mají rádi romantiku s opravdovým příběhem doporučuju.

johana3160
29.05.2021 3 z 5

Tenhle dil se mi libil o malicko vic nez minule, ale ne o moc. Furt to byl strasnej sladak a zo hlavne konec. Libilo se mi ze to nebylo vsechno tak ruzove a idealni jako predchozi dily a bylo to malicko temnejsi. Ale furt moc ruzovy a pohadkovy. Mam radsi temnejsi pribehy.

Luciee322
07.05.2021

Pěkně napsaný příběh. Oddechovka na víkend

LilluLong
16.03.2021 1 z 5

Mna posledný diel trilógie sklamal nakoľko cely dej sa odohráva mne nie az tak v romantickom prostredí

suzanne1997
28.07.2020 5 z 5

Celý příběh se nádherně čte, nepostrádá zápletku a všechny postavy jsou moc milé. Autorka velice šikovně zakomponovala do děje i ostatní hlavní hrdiny a tak se čtenář dozví i jak to dopadlo s nimi. Není nic, co by knize chybělo, ani nic, co by bylo navíc. Pohled z jeho i její strany je příjemným osvěžením a mnohé scény dokážou vykouzlit úsměv na rtech. Příjemný příběh na jedno odpoledne.

Zelvicka03
25.07.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

Ann98
29.02.2020 3 z 5

Tento poslední díl mi přišel až moc jednoduchý. Četlo se to moc pěkně, děj byl pohodový a nenáročný. Hlavní postavy mi byly neskutečně sympatické, nejvíc snad malý Marty, ten byl úplné zlatíčko. Ale i přesto všechno tato kniha něco postrádá. První díl Vévodkyně pro mě nasadil laťku hodně vysoko a s ostatními dvěma díly to šlo jen a jen z kopce. Nicméně jako letní oddechovka někam k vodě za mě určitě ano.

DomenicaRisa
08.02.2020 1 z 5

Další delší povídka, stejně jako zbytek série. Tohle snad ani nejsem ochotná označit jako oddechovou četbu. Ideální zařadit do knihovny psychiatrické léčebny, protože normální člověk si nad tímhle musí rvát vlasy zoufalstvím. Když už někdo touží po romantice řiznute erotikou, jakou lepší knihy. Princ nevýrazný, lady Meredith a její postoj dělat otci hromosvod na facku. Před odpadem to zachránil jen Marty, který spolu s Chadwickem z prvního dílu jsou jediné dvě normální a snesitelne postavy.

CiaKawlone
08.02.2020 4 z 5

Tehle díl jsem přečetla za jeden den, protože se mi tahle série i tehle díl prostě dobře četl. Narozdíl od předchozích dílů nechápu, proč autorka přeskakovala z jeho do její perspektivy a obráceně. Chvilkama to očividně mátlo i toho, kdo to překládal. Bylo by lepší kdyby to bylo jen z jeho nebo z jejího pohledu. Každopádně mi půlku knihy Meredith nepřirostla k srdci. Oblíbila jsem si jí až když odjela do D'Lysal. I tak se mi kniha vcelku líbila, protože autorka píše podle mého gusta.

georginaa
30.01.2020 3 z 5

Příběh je sladký, smutný a většinou poklidný. Celý příběh se točí kolem pohřbu dědečka a i v těchto těžkých chvílích je vidět, že život jde dál. Rozvíjí se vztah Mere a Maxe, který si oblíbil jejího syna a pociťuje svou ochranitelskou povahu. Zároveň se zamilovávají do sebe a neví co s těmito pocity mají dělat.

LilianaFalcon
15.01.2020 3 z 5

Autorky styl zkrátka není pro mě. I tenhle díl byl strašně nudný a rozvleklý, se špatně vykreslenými postavami. Ale byl z nich zatím nejlepší, takže i když bych normálně dala jen 2 hvězdičky, tak jsem se nakonec přiklonila ke třetí.

happy19
16.12.2019 5 z 5

..a pohádkové sérii zazvonil zvonec:-D..
Princ zaujal nejvíc..knížka také:-D...Moc pěkné počtení..:-*

Maruš.D
13.12.2019 4 z 5

U posledního dílu Lilarie jsem se taktéž rozplývala. Je to velmi oddechové čtení a neočekávejme tedy velkou zápletku, ale určitě knihy neurazí. Maxe jsem si zamilovala snad ještě víc, než Alexe. Za to Meredith mi moc nesedla. Občas dobrý a občas jsem měla sto chutí ji něco říct. Vadilo mi, jak se kolem sebe stále oháněla a nechtěla přijmout pomoc. Bylo to dle mého vkusu přehnané. Marty byl úžasné dítě, ačkoliv si myslím, že v šesti smrt úplně nepochopí. Tady se to líčilo, jak kdyby byl dospělý. Ještě mi moc nesedí, jak v každé knize musel někdo zemřít, vím, že je to součást života, ale nacpat tolik smrti do tak krátké doby (míněno všechny tři knihy), mi přišlo trochu přes čáru.

Knihomolka97
08.12.2019 4 z 5

Pohodové, nenáročné, romantické čtení. Ale na mě asi až moc jednoduché, něco mi tam chybělo.

láska pro ženy romance monarchie

Nichole Chase
americká, 1982