Liečivá sila vitamínov a minerálnych látok

Liečivá sila vitamínov a minerálnych látok https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336209/bmid_lieciva-sila-vitaminov-a-mineralnyc-74X-336209.jpg 4 8 8

Helena0405
02.09.2019 4 z 5

toľko informácií - ešte by to chcelo register. V texte sa spomína napr. kyselina nikotínová - kto má vedieť, že je to niacín = vitamín B3?
Alebo viem, že ma zaujíma rutín - ale ten sa spomína iba v texte pri pohánke - zas by pomohol register. Niektoré informácie akoby chýbajú - keď už ten rutín, tak by medzi vitamínmi mohol figurovať aj vitamín P.
... ale inak klobúk dolu, toľko informácií na jednom mieste. Oceňujem aj prehľadné tabuľky prírodných zdrojov spomínaných látok.
A úplne najviac sa mi páči úvod ku kapitole o vitamíne C aj s odkazom dr. Linusa Paulinga - jeho recept na dlhovekosť a zdravie.

Jack Bauer
16.12.2018 5 z 5

Velice pěkná kniha o vitamínech a minerálech , kde se který přírodně vyskytuje, k čemu je vhodný, co způsobuje nedostatek nebo nadbytek, vše krásně rozděleno stručně a výstižně, jen si to vše zapamatovat, ale to snad ani není potřeba, pokud se stravujete zdravě a vyváženě.

Digi28
30.10.2018 5 z 5

super kniha, kterou je dobre mit vzdy v knihovne. dulezite rady, reepty..