Lidské tělo

Lidské tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371088/mid_lidske-telo-IDT-371088.png 5 1 1

Lidské tělo je zázrak přírody. Víš, co se odehrává pod kůží? Jak funguje kostra? Jak pracují svaly? Co je to pět smyslů? Prozkoumej lidské tělo v této ohromující, fakty naplněné encyklopedii s odklápěcími okénky. Objevíš fascinující části těla, z nichž se skládá každý z nás. Kniha je rozdělená do částí podle jednotlivých systémů, jimiž jsou: kosterní, nervový, oběhový, svalový a zažívací. Najdeš v ní úžasné zajímavosti i faktografické jednohubky, kterými ohromíš spolužáky (a možná i učitele!).... celý text

Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Svojtka & Co

The Human Body , 2017

Saela
20.04.2021 5 z 5

Pokud mluvím za svou dceru, které budou teď 4 roky, tak ona tuhle knížku zbožňuje. Tahá ji všude s sebou, chce ji číst. Odklápí okýnka a strašně ji to zajímá.

Pokud mám mluvit za sebe, tak bych určitě takovouhle knihu zařadila do knihovničky každého malého zvídálka. Informace jsou osekanější a udělané tak, aby je pochopilo i 4leté dítě a udělalo si představu o tom, jak naše tělo vlastně pracuje. Když se kniha pak doplní třeba seriálem Byl jednou jeden život, tak budou skvělá dvojka ;)

anatomie člověka lidské tělo kostra odklápěcí okénka

Autorovy knížky

2018  100%Lidské tělo