Noc s Audrey Hepburnovou

Noc s Audrey Hepburnovou https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291069/bmid_noc-s-audrey-hepburn-vXN-291069.jpg 4 157 50

Libby Lomaxová série

Vtipná odlehčená romance ze současnosti. Herečka Libby Lomaxová nemá v profesním ani osobním životě zrovna moc štěstí, a tak se uchyluje do světa starých filmů, kde se svět zdá být dokonalý. I ten nejhorší den, kdy se ztrapnila před celým štábem i hlavní hvězdou, krasavcem Dillonem O’Harou, se dá přežít na jejím starém gauči, když si už po tisící pustí Snídani u Tiffanyho. Jedné noci se ale stane cosi magického a vedle Libby náhle sedí skutečná Audrey Hepburnová (včetně slavných slunečních brýlí a cigaretové špičky) a je ochotná se podělit o pár životních rad. Má Libby šanci pohnout se od štěků k pořádné roli a od loserů k pořádnému muži? S Audrey po boku není nic nemožné!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Night in with Audrey Hepburn , 2015

alzbeta4340
10.11.2016 4 z 5

Celé je to napsané lehkým a svěžím stylem. Motiv zjevování Audrey je ale bláznivý snad až přes míru. Jenomže Audrey je nutná, protože bez ní bych nenašla ani ždibíček originality. Čili chce to být čtenářsky trochu nad věcí. Tahle knížka je prostě nejvíc vhodná pro okamžik, kdy má ženská za sebou špatný a únavný den.

janyska13
27.10.2016 5 z 5

Hezká oddechová kniha, která mě dost bavila. Jsem zvědavá na další díl, i když se dá docela předpokládat jak to nakonec skončí... Ale nevadí mi to.

oregano
09.10.2016 odpad!

Mozno keby som mala 16 a vonku by bolo cez 35 stupnov..nie myslim, ze ani vtedy nie!!!!!ja byt vydavatelom a predlozia mi takyto text, tak si s nim pripalim cigaru

Charmedka
02.10.2016 4 z 5

Malinko jsem se obávala, aby kniha nebyla jedna velká pohroma. Přece jen Audrey Hepburn je ikona a bála jsem se, aby kniha nepůsobila vyloženě hloupě. Kniha je ale napsána moc hezky, je to příjemná oddechovka, kterou jsem slupla během jednoho dne. Samozřejmě neočekávejte nic inteligentního, je to spíše klasické čtení k vodě.

Noc s Audrey Hepburnovou ocení podle mě především milovníci filmů. Odkazů je staré, klasické filmy je v knize opravdu dost. Jelikož filmy miluji stejně tak jako knihy, bavilo mě to a čtení jsem si užila.

blazkoma
30.09.2016 3 z 5

Příjemná odpočinková kniha s řadou zábavných scén. Je ideální, když chcete na chvíli vypnout a nechat se vtáhnout do odlehčené atmosféry protkané řadou nešťastných příhod směřující ke šťastnému konci. A navíc se zde objevuje (i když bez jasného vysvětlení) okouzlující Audrey Hepburnová. Ovšem nezlákala mě, abych si přečetla i pokračování. Nenadchne ani neurazí.

bookcase
12.09.2016 5 z 5

Moc milá letní osvěžující romance. Připomínala mi knížky Sophie Kinsella. Těším se na další pokračování.

Safienka
05.09.2016 5 z 5

Bavila jsem se, užila jsem si to a těším se na další pokračování :) přirovnala bych ke knihám od Alexandry Potter...

Arianne
05.09.2016 4 z 5

Příjemné, milé čtení na deštivý den :-) Nemůžu říct, že by mi to připomínalo Bridget, je to spíš o hledání sebe sama ve světě, kde je kladen neustálý tlak na to, aby byl člověk lepší a lepší. Povedené nenáročné čtení.

booklover
30.08.2016 4 z 5

Vtipné, čtivé, odlehčující. Občas se zasmějete nahlas! Hlavní hrdinka na mě občas působila až moc "chudinka" co si nechá vše líbit. V tomto ohledu jsem se s ní nemohla ztotožnit, ale myslím, že všechny situace dokázala nakonec vyřešit s grácií. Knížka pobaví (zvlášť milovnice Audrey Hepburnové a starého Hollywoodu) další v řadě následují Marilyn Monroe a Grace Kelly!! Těšíte se?

Zir
29.08.2016 5 z 5

Mrzí mě jedině to, že tahle knížka vyšla až s koncem léta. Je to totiž naprosto ideální čtení na léto. Mozek se vám u toho nezavaří, ale zato si báječně odpočinete. Neúspěšné herečce Libby, která je na začátku knihy vážně v háji a potácí se jen mezi příslovečným blátem a louží, jsem od začátku fandila a byla mi blízká svým poměrně cynickým humorem a ochotou cítit se provinile skoro za cokoliv. Strukturou mi to připomnělo první Bridget Jones, je tam jeden božský "bad boy" a jen méně okatý "pan Darcy", ale vývoj nakonec směřuje trochu jinam, což je dobře. A hlavně, je to opravdu vtipné! Smála jsem se u toho, až se lidi v metru otáčeli, což se mi - zvlášť u takovýchhle románků - často nestává. Tenhle trochu utajený klenot doporučuju všema deseti.

humor rodinné vztahy romantika herečky otcové a dcery Audrey Hepburnová, herečka, 1929-1993

Lucy Holliday
britská, 1976