Líbánky

Líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9808/bmid_libanky-Izi-9808.jpg 4 128 30

Líbánky série

Velké peníze, láska, sex a politická hra nejvyšších míst, to jsou hlavní síly, jež uvádějí do pohybu události, které zásadně ovlivní životy všech zúčastněných. Napínavá zápletka přináší nová a nová překvapení až do samého rozuzlení spletitého děje.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Honeymoon , 2005

kiraa
25.08.2015

Tak tenhle thriller se opravdu četl jedním dechem. Napětí a překvapení s Norou Sinclairovou až do samého konce. Ženský dokážou být naprosto neuvěřitelný mrchy :)

labupor
12.06.2015 5 z 5

Skvělá:-)

Kubíííína
05.05.2014 5 z 5

Mě se to líbilo, bylo to perfektní co víc dodat...

Kate S.
09.04.2014 5 z 5

Skvělá kniha, čte se jedním dechem! Doporučila mi ji kamarádka a ja doporučuji vřele dál. Skvělý děj, napětí, erotika... Příjemné čtení :-)

marty77
08.01.2014 5 z 5

Skvela kniha,cte se jednim dechem.

lusila
22.08.2013 3 z 5

Krásna žena vyhľadáva bohatých mužov a vraždí ich látkou, ktorá vyvoláva infarkt, no nedá sa zistiť pri pitve. Potom prevedie peniaze na svoj tajný účet. Neodolá jej ani agent FBI, ktorý má za úlohu vyšetriť podozrivé prevody peňazí. Túto knihu autor napísal v spolupráci s H. Roughanom.

bovinka
13.09.2012 5 z 5

Bála jsem se, aby kniha podle názvu nebyla "sladká", tak jako tomu bylo u Deníku. Ale opět nejsem zklamána. Perfektní, rychlý děj.

JaneTrestry
21.08.2012 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Tento autor píše opravdu úžasně a ani tato kniha mě nezklamala :)

K.accka
10.08.2012 4 z 5

Velice vynalézavý nápad na takový děj. Tahle kniha byla první, kterou jsem od tohoto autora četla a musím říct, že mě přesvědčil,abych otevřela další.

Andrys
30.11.-0001 4 z 5

Děj má spád a rozhodně nenudí. Doporučuji.

vraždy thrillery

Autoři knihy