Líbánky

Líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9808/bmid_libanky-Izi-9808.jpg 4 128 30

Líbánky série

Velké peníze, láska, sex a politická hra nejvyšších míst, to jsou hlavní síly, jež uvádějí do pohybu události, které zásadně ovlivní životy všech zúčastněných. Napínavá zápletka přináší nová a nová překvapení až do samého rozuzlení spletitého děje.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Honeymoon , 2005

Stanas513
09.10.2023 4 z 5

Zápletka je určitě zajímavá, ale nějak mi nesedí, jak si taková žena/vražedkyně může myslet, že jí všechno projde. V normálním životě bych asi nemohla říct manželovi, že odjíždím na měsíc jinam, aniž by mě aspoň trochu nepodezříval...

janina66
18.10.2022 5 z 5

Opět skvělé. Velice čtivé, krátké kapitoly, napínavý děj až do konce. Skvělá četba bez žádné vedlejší omáčky.

MišusWinner
22.12.2021 4 z 5

Nikdy jsem nečetla knihu která by měla tolik kapitol aby to bylo vše rozdělené. Kniha nebo-li děj sám o sobě byl zajímavý, ale řekla bych až hodně jednoduchý. Taková oddechová knížka.

Prateri
15.12.2021 4 z 5

Krátké kapitoly, které na sebe navazují bez zbytečných odbočení, tak to mám ráda. Kniha se čte lehce, takže každou kapitolu zhltnete raz dva a jste na konci příběhu o vražedných líbánkách. Že by to byl mezinárodní thriller roku, jak je poznamenáno na přebalu, si nemyslím. Ale žádná nuda, jen ty současné thrillery vyvolávají mrazivější pocity.

tamdr
10.04.2021 4 z 5

líbilo se,jen se mi zdá že druhý díl byl napínavější,prostě o něco lepší

oleg
30.06.2020 5 z 5

Příjemné čtení,moc hezky se četla a nenudila jsem se.....

knihomolka525
21.02.2020 2 z 5

Detektivka pro ženy s jednoduchou zápletkou ,kdy hlavní hrdinka je spíš za kudlanku nábožnou

pavels36
24.06.2019 5 z 5

Hezký příběh se zajímavým koncem. Chvílemi trošku román pro ženy avšak dalo se to číst.
Doporučuji

novina
19.06.2019 5 z 5

Moje první kniha od Pattersona. Krátké kapitoly byly skvělé, kniha se díky tomu četla skoro sama. Příběh se mi moc líbil, byl plný napětí, překvapení. Sedl mi autorův styl psaní.

Rozmarýna Rozm
02.11.2018 3 z 5

Mé první setkání s tímto autorem. Měla jsem velké očekávání, ale kniha mě zklamala. Mám ráda nepopisné knihy samý děj, ale tady to bylo trochu na škodu co se týkalo vysvětlení Turisty a té vysoké politiky. Kniha mi přijde odfláklá.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

i.stefany
01.11.2017 5 z 5

Hmmm, další dokonale zamotaný příběh od skvělého vypravěče. Příběhem se nese napětí až do samého konce a z mého pohledu každý dostal, co si zasloužil.

March
19.07.2017 5 z 5

Moje druhá kniha od autora a naprosto mě dostala. Moc se mi líbila, napínavá, dobře se čte...

Kerberos
21.06.2017 5 z 5

Čtivé,Nora supermrcha nebo spíš černá vdova.

moudivlacek
28.02.2017 4 z 5

Moc se mi příběh líbil, asi hlavně tím, že hlavní hrdina agent FBI se zachová jako normální chlap, není to žádný super hrdina, který se chová jak robot bez citů.
Sice brzy jsem uhádla, co a jak, ale bavilo mě sledovat, jak proti hlavní hrdince se stahuje smyčka. A když se tak nechtělo stát, říkala jsem si, no super - jako v životě, ale konec mě mile potěšil. A možná díky spravedlnosti na konci se ráda pustím do druhého dílu.

Wargo
10.02.2017 5 z 5

Vynikajúce rozprávanie, mačka a myš ako má byť. Odporúčam

Ben Nevis
07.07.2016 4 z 5

Příběh je spletitý, zápletka zajímavá, ale čím víc o tom přemýšlím, tím víc mi to přijde odbyté a jalové.

a) vzhledem k povaze Nory bych čekala v jejím životě víc chlapů.
b) nastíněno tajemství z matčiny minulosti, na které je pak zapomenuto. Takže napínání pro nic, ten dopis tam byl jenom pro přitlačení matky do kouta.
c) Práce FBI - jedním slovem šlendrián. Rozepsala bych to, ale už by to bylo moc spoilerů. Mám raději tvorbu, kde se práce policie přibližuje realitě.

Dávám hodně hvězdiček i přes uvedené chyby, hlavně díky spádu děje (knížka má stránek tak akorát), zábavnosti a napětí.

MajkaCZ
04.05.2016 3 z 5

Nemohu říct, že se mi kniha nelíbila, čte se moc dobře, je napínavá, ale je v ní taky moc nedopovězených a jen nahozených témat, ať už se to týká matky Nory a jejího dopisu, který měl být podle všeho dost závažný, ale pak se na něm najde jen vodotisk a čtenář se musí domyslet, co asi znamená, o inzerované politické hře nejvyšších míst je jen zmínka, atp. Takže - moc jsem se na knihu těšila, J. Pattersona mám ráda, ale trošku mě zklamala, není za nejvyšší počet bodů.

Misha11
23.03.2016 5 z 5

James Patterson je pro mě pojem, Líbánky mi byly doporučeny, musím říct, že jsem byla opravdu překvapená, děj měj spád, kniha se mi velmi dobře četla, k tomu přispívaly i krátké kapitoly, které udržovaly napětí.
Za mě tato knížka rozhodně jedno velké ANO a doporučuji ji všem, přečtenou jsem ji měla za jedno odpoledne.

rtesarova88
03.09.2015 5 z 5