Léto s frajerem

Léto s frajerem https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363311/bmid_leto-s-frajerem-ccY-363311.jpg 4 109 23

„Tohle léto bude tutově za trest!“ mračí se patnáctiletá Berenika, když se balí na letní tábor. A je fuk, že bude instruktorka a že jede se svou nejlepší kamarádkou. Berenika totiž není zrovna táborový typ a mnohem raději by léto trávila úplně jinak. To platí do chvíle, než se jí díky jednomu frajerovi a prima táborové partě obrátí život vzhůru nohama.... celý text

laura
18.07.2018 5 z 5

... i tady nemůžu jinak než za pět hvězdiček. Sice jsem se rozmýšlela, protože mám u této autorky své srdcovky a zdálo se mi, že téhle k tomu krůček chybí, ale nakonec si mě získal i prázdninový příběh plný příslibů, tajemství a prvních krůčků nesmělé lásky. A jo, nesmím zapomínat na velmi vtipné situace, tím si mě autorka opravdu získala ;) Co lepšího v létě číst než knížky plné slunce, pohody a smíchu?

Mistylady
05.06.2018 5 z 5

Mám to stejně jako jani. Přečteno za půl dne a i když už jsem jiné věkové kategorie, než pro jakou je kniha určena, líbilo se mi to moc. Musím se podívat i na ostatní knihy této autorky, píše opravdu moc poutavě.

jani.ruzicko
03.03.2018 5 z 5

Tak tohle byla jednohubka na jeden krátký večer =) I když už dávno nejsem cílovou skupinou, tak jsem oblíbené autorce neodolala a knížku si koupila. Určitě nelituji. Příjemné a vtipné čtení. =)

první láska prázdniny dívčí romány

Petra Martišková
česká, 1977