Leto na Santorini

Leto na Santorini https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514649/bmid_leto-na-santorini-zC9-514649.jpg 3 10 2

Sarah má po rozpade vzťahu mužov na niekoľko rokov dosť. A tak si povie, že je najvyšší čas oživiť svoju prvú pravú lásku – cestovanie. Rezervuje si plavbu okolo gréckych ostrovov so skupinou cudzincov, no to ešte netuší, že ju tam čaká viac ako len cestovateľské zážitky. Keď na jachtu nastúpi nádherný Američan, je jej jasné, že má problém. Tým sa to však zďaleka nekončí! Čoskoro sa zoznámi s ďalším svetaskúseným a tentoraz aj bohatým krásavcom, ktorý sa navyše vyzná v umení. Sarah je v tej chvíli jasné, že problémy naozaj prichádzajú vo dvojici. Podarí sa jej predsa len zachovať si odstup tak, ako si to predsavzala na začiatku, a nájsť si svoju vlastnú cestu životom? Alebo podľahne letnej atmosfére na najkrajšom gréckom ostrove a nechá sa strhnúť milostným vzplanutím?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

One Summer in Santorini , 2017

stejkrasna
předevčírem 4 z 5

Mile splnilo očekávání - lehké, milé, pozitivní a hlavně slunečně letní a skoro uvěřitelné oddechové čtení.

Balenka
05.07.2023 1 z 5

Naozaj sa mi nestava často, ze musim rozcitanu knihu odložiť, ale tu sa inak nedalo. Ved to nemalo hlavu-patu naivné až to bolí, hlavná hrdinka nesympaticka, kazdu sekundu s iným názorom, pohladom na situaciu. Za mňa neodporúčam čítať ďalej.

láska pravda vztahy dovolená léto

Sandy Barker
australská