Léto na Santorini

Léto na Santorini https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535336/bmid_leto-na-santorini-6607bfa127ecd.jpg 3 10 2

Sarah se po rozchodu rozhodne, že nastala ta správná chvíle vrátit se ke staré lásce – cestování. Zamluví si plavbu po řeckých ostrovech se skupinou neznámých lidí a netuší, že ji čeká mnohem víc než jen cestovatelské zážitky. Američan Josh je pohledný, chytrý a srdce jí z něj divoce buší. Vztah s mladším mužem z opačného konce světa sice nemá budoucnost, ale cítí se s ním dobře. Když se objeví další šarmantní nápadník, který je starší, bohatý, a navíc se vyzná v umění, Sarah je okamžitě jasné, že tahle dovolená bude výzva. Podaří se jí zachovat si odstup, jak si předsevzala, a vydat se na vlastní cestu životem? Nebo podlehne letní atmosféře a svodům krásných řeckých ostrovů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

One Summer in Santorini , 2017

stejkrasna
včera 4 z 5

Mile splnilo očekávání - lehké, milé, pozitivní a hlavně slunečně letní a skoro uvěřitelné oddechové čtení.

Balenka
05.07.2023 1 z 5

Naozaj sa mi nestava často, ze musim rozcitanu knihu odložiť, ale tu sa inak nedalo. Ved to nemalo hlavu-patu naivné až to bolí, hlavná hrdinka nesympaticka, kazdu sekundu s iným názorom, pohladom na situaciu. Za mňa neodporúčam čítať ďalej.

láska pravda vztahy dovolená léto

Sandy Barker
australská