Léto, kdy jsme se potkali

Léto, kdy jsme se potkali https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300092/bmid_leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4 359 75

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Season of You & Me , 2016

xSimaix
01.05.2018 4 z 5

Typická romantická teen kniha, která nenadchne a ani neurazí.
Krásně čtivá, zajímavé postavy, velice milá kniha.
Skvělá oddechovka a určitě jeden z těch lepších teen příběhů.
Doporučuji! :)

Ikosska13
11.03.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a rychle jsem ji měla přečtenou. Byla čtivá, zajímavá, zábavná a hlavně se mi líbilo, že byla pojata jak ze strany Cassidy, tak ze strany Bryana.
Stala se jednou z mých nejoblíbenějších knížek.
Určitě doporučuji

JulieJames
25.02.2018 3 z 5

První dvě kapitoly jsem doslova skoro přetrpěla, postavy mi přišly extrémně nesympatické, trochu vulgární začátek a výrazivo mě docela odrazovalo, ale dala jsem tom šanci. Pak už se všechno hodilo do normálu, příběh byl čtivý a zajímavý, taková prázdninová oddechovka. Dověděla jsem se pár užitečných informací z pohledu paraplegika, autorka se tohoto tématu nebála. Konec mě trošku naštval, přišlo mi, že v jednom momentu se postavy zachovaly úplně jinak, než jak byly vykresleny během celého příběhu, ale dopadlo to dobře a jsem spokojená. Takový hezký průměr.

Ažula
15.02.2018 4 z 5

Knížka byla krásná a čtivá. Určitě se mi moc líbilo pojetí Bryanova hendykepu. A velice kvituji pohled obou postav. I když tyto oddychovky čtu moc ráda, jsou knížky, které mě nadchly více.

Pamima
08.02.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Nádherné prostředí malinkého městečka, mě stejně jako samotný příběh očarovalo. Další věcí, kterou musím ještě pochválit je okouzlující obálka, která mně více přiblížila samotné místo děje. Určitě doporučuji tuto knížku přibalit s sebou na letní dovolenou.

ZNellyZ
28.01.2018 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila. Ze začátku chvilku trvalo, než mě to začalo bavit, ale velmi těžko se mi s ní loučilo. Sympatické postavy a pěkný děj.

cukrovka
28.01.2018 3 z 5

Jednoduchý oddychový příběh pro náctileté. Nenadchne, neurazí.

Magdyla.8
23.01.2018 3 z 5

Krásný jednoduchý příběh o lásce, který nikoho neurazí. Kniha se čte velmi rychle, je vtipná a odpočinková :) Jako oddechovka ideální.

nikol1774
16.11.2017 3 z 5

Taková kniha pro puberťáky. Podle mého názoru je to jenom přepsaný klasický romantický film pro mladý. Četla se hezky. Postavy mi byli sympatické. Ale znám i lepší knihy.

JmenujiSeZuzla
27.10.2017 3 z 5

Knihu jsem dostala dárkem. Samotná obálka mě moc uchvátila, tak jsem si říkala, že by obsah mohl stát za to (ano nesuď knihu podle obalu u mě neplatí ). Samotný příběh mě oslovil. Byla jsem ráda, že to není taková obyčejná romanťárna bez větší hloubky, ale v knize byly krásně vidět problémy, které má takový člověk odevzdaný životu na vozíčku. Samozřejmě, že to bylo trošku dokrášlené, protože reálné problémy jsou mnohem větší a jelikož je kniha romantická pro teenagery, tak to muselo dopadnout dobře. Knihu bych snesla i delší. Zdá se mi, že v některých pasážích autorka ubrala, ale mohla obsah i rozvést. Hlavně konec mi přišel odfláklý. Celkově mě ale příběh potěšil, že jsem si mohla přečíst zase trochu jinak provedenou young adult. Bude patřit k jedné z těch lepších v tomto žánru.

moucha110
09.10.2017 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem naprosto mě uchvátila.

AndreaP.
14.08.2017 3 z 5

Kniha pro mladší generaci, oddechovka.

KaileyBlot
01.08.2017 4 z 5

Malinko slabší než jsem čekala. Bylo to vleklé, ale ten konec to zachránil. Celkem mi vadilo Bryanovo časté opakování slova kripl - jo mělo to být asi vtipné a takové odlehčení situace, ale mě to přišlo dost nemístné. Nakonec se z této knížky vyklubala taková letní jednoduchá záležitost.

Adelin239
16.07.2017 4 z 5

Tato kniha ani tolik nenadchne, ale zase ani neurazí. Prostě dobrá oddechovka na doma.

ardeas
12.07.2017 4 z 5

Určené pre YA generáciu, ale ako oddychovka úplne stačí. Trocha by som ocenila prepacovanejší záver, ale čo už. Aspoň človek nemusí nad tým toľko dumať :D

Petruska200
24.06.2017 5 z 5

Ted docitam,da se to,ale vickrat to asi cist nebudu

veruberu02
04.06.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Miluji romantiky, takže tahle kniha bodla

NachlJ
30.05.2017 4 z 5

Prostě taková normální oddechovka kdy víte jak to skončí

planet129
16.04.2017 4 z 5

Velmi se mi líbil příběh z pohledu Bryana, a naopak se mi moc nelíbil z pohledu Cassidy. Je to taková oddechovka, co je přečtená hned :) jen ten konec mi přišel divný, řekla bych ''kýčovitý'' - Spoiler: tím myslím jak Cassidy odjede se svým ex

bookcase
10.04.2017 4 z 5

Sympatický YA románek, dobře se četl.

láska romantika prázdniny léto

2016  79%Léto, kdy jsme se potkali
2018  72%Podzim, na který nezapomenu
2022  76%Tajemství romantiky

Kniha Léto, kdy jsme se potkali je v