Léto, kdy jsme se potkali

Léto, kdy jsme se potkali https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300092/bmid_leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4 359 75

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Season of You & Me , 2016

petulkapeta
01.11.2020 5 z 5

tak tohle mě bavilo... :) skvěly přiběh kde ani handicap nebyl překažkou v lasce

Knihomolka506
17.08.2020 5 z 5

YA příběh o tom, že láska nebrání nikomu. Ani lidem s handicapem.

NikolaSkop
27.07.2020 4 z 5

Tuhle knihu jsem precetla za par hodin. Pribeh me bavil a i jsem se zasmala! :) takze za me ano,.. :)

Bebe2004
23.05.2020 5 z 5

Moc pěkná knížka. Od začátku jsem fandila Brandonovi.

juni
13.04.2020 5 z 5

Hezké oddechové letní čtení.

Lenas2412
08.04.2020 4 z 5

V době, kdy jsem knihu četla, jsem jí byla pohlcená. Moc na mě zapůsobila a já si u jejího čtení vytvořila mnoho kladných vzpomínek.
Teď už pro ní možná necítím takové nadšení, stále si ale myslím že je to docela milý příběh.

bookworm_girl
04.04.2020 4 z 5

První asi čtvrtina kihy mě moc nebavila, příběh mi připadal dost nudný a nemohla jsem se ke čtení vůbec dostat, nelákalo mě to. Když jsem se přes prvních několik desítek stánek prokousala tak už jsem se od čtení skoro nemohla odtrhnout.

Je to sice trochu klišé příběh, ale je moc pěkně a čtivě napsaný, není tam moc nudných a zdlouhavých částí a opravdu se mi tato kniha četla dobře.

Taková pěkná, příjemná oddechovka na léto (ale tak klidně i na zimu), u které není potřeba přemýšlet. Za mě čtyři hvězdičky:)

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

4,5 úžasné kniha, vše je na ní super, včetně formátu a stylu psaní. Střídání pohledů je zde na místě, jediné co mi trochu vadilo bylo typické klišé na konci knihy.

kristyn3833
08.08.2019 3 z 5

Oddechovka vhodná k létu, nebylo to nic extra, jelikož konec byl jasný, ale i přes to vykouzlí úsměv na tváři.

katee21
11.07.2019 5 z 5

Krásná oddechovka. Bryana si prostě nejde nezamilovat. Krásný, milý příběh. Prostě dokonalá knížka na léto :-)

tynka65
15.05.2019 3 z 5

Pro mě bylo léto slabší než podzim. Určitě nejsem cílová skupina, ale knížka se mi četla dobře. Postavy jsou milé a sympatické, ale něco mi tam chybělo.

prcek19
01.05.2019 4 z 5

Kniha spíše pro mladé, která ale neurazí ani starší..četla sem ji už dvakrát a i podruhé mě bavila..taková příjemná oddechovka na volné odpoledne

Haňulilinka
05.03.2019 5 z 5

Knížka byla úžasná, dokonce jsem uronila i pár slz, nejdříve jsem si myslela, že vím, jak to skončí, ale pak tam byla zápletka, která mě úplně zmátla.

eliskaho21
03.03.2019 5 z 5

Moc hezká knížka ♥️

hurikan123
21.01.2019 3 z 5

na knize mi vadí to, že vynechává skoro veškerý děj (aby se neřeklo) a mluví se tu jen o vztazích a podobných blbostech

Mika118
18.01.2019 5 z 5

Docela zajímavý námět a ačkoliv mi to ze začátku přišlo jako otřepané klišé, způsob a styl psaní člověka uchvátí.

todilka
19.10.2018 4 z 5

Nenáročné a milé čtení :-) podle mě tam ale něco navíc bylo a to Bryanovo postižení. Myslím si, že se to v knížkách pro náctileté moc často nevyskytuje, že to autorka pojala moc pěkně a že díky tomu takhle kniha mezi ostatními ze své kategorie u mě nezapadne. I když už věkem nejsem cílovka, mám tyhle knížky ráda, člověk si nostalgicky posteskne nad tím, jak mu bylo pěkně, když jeho největším problémem bylo vybrat si příchuť ledové tříště (nejmladší protagonisté knížky) a že i potom, když těch starostí pár přibylo, pořád to ještě šlo :-)
*čtenářská výzva 2018: kniha s ročním obdobím v názvu

EvikU.
30.09.2018 4 z 5

Je to kniha pro dívky. Ale je milá a hezky se čte i těm už trochu odrostlým. ☺

jana89
30.07.2018 5 z 5

Príjemná oddechovka... asi bych se ke knize, nebýt čtenárské výzvy, ani nedostala, ale jsem ráda, ze jsem ji prečetla...

Petra.M
10.06.2018 2 z 5

Milé, sympatické postavy, tak samo příběh .. a právě proto nic, co by čtenáře zaujalo nebo nadchlo. Žádná akce, žádné emoce, nekonečné popisy toho, jak to chodí na příměstském táboře, až jsem měla někdy pocit, jestli se nejedná o příručku pro správného táborového vedoucího. Autorčin styl psaní nebyl špatný, v některých momentech dobře vykreslila pocity hlavních hrdinů, ale to nenahradí vše ostatní, co téhle knize chybělo.

láska romantika prázdniny léto

2016  79%Léto, kdy jsme se potkali
2018  72%Podzim, na který nezapomenu
2022  76%Tajemství romantiky

Kniha Léto, kdy jsme se potkali je v