Letní bouřky

Letní bouřky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516121/letni-bourky-UjS-516121.jpg 4 149 50

Tohle léto bude stát za to! Paulie a Floyd mají spoustu plánů: jezdit na kolech v bikeparku, hrát videohry, chodit na procházky se psem nebo na jídlo do Blinku, a hlavně si konečně sehnat nějaké holky na školní ples. Jeden okamžik ale všechno změní. Ona je to totiž pořádná změna, když se do vás nejlepší kamarád zamiluje, ne? Přinejmenším to může vyústit v nedorozumění obřích rozměrů, které by se dalo vyřešit mnohem dřív, kdyby spolu ti dva paličáci zkrátka mluvili. Takže oprava: Tohle léto bude peklo! Romantický letní příběh o dvou nejlepších kamarádech, jejichž přátelství se začne násobit láskou.... celý text

Kiwicatko
02.08.2023 5 z 5

To bylo tak peknyyyyyyjako je mi mnohem vic nez 13+ :) ale jsem moc rada, ze jsem se do pribehu pustila. Bylo to tak pekne nevinne a roztomile a vtipne a proste super.
Moc se mi libilo, jak porad chteli nejakou jinou reakci od rodicu, nez jaka prisla :) troufam si tvrdit, ze pokud by jeden ze tri synu prisel s timhle infem, reagovala bych stejne :)

Ze zacatku mi trvalo nez jsem pochopila jak je to s tim psem :)
A chudak Lynnta to teda schytala.

Moc krasny pribeh. Dekuji autorkam, ktere uplne zboznuju :)

ivvy45
01.08.2023 5 z 5

Tahle knížka je naprosto úžasná. Nejen, že mi připomněla momenty a chvíle, ale skvěle se četlA a určitě ne poprvé. Holky Pospíšilovi nezklamaly. :)

vivinkaa
01.08.2023 5 z 5

Opět skvělá knížka, ostatně jako vždy. Prvních pár stran mi dělalo trochu problém, ale pak jsem se do toho začetla a moc si to užívala. Stejně, jako to tady někdo psal, i já jsem se chtěla projet na kole. A to ho moc nemusím :D

Niamh15
31.07.2023 5 z 5

Popravdě? Vůbec mě nepřekvapilo, že to bylo tak výborný. Holky prostě umí. Evidentně i naprosto odlehčený příběh, u kterého jsem se místy smála nahlas - a to mě naopak překvapilo, protože to se často nestává. A už vůbec ne u knížek s LGBT tématikou, protože to je většinou trága za trágou. Takže za Letní bouřky rozhodně jednička s hvězdičkou!

Hiroko
31.07.2023 5 z 5

Parádní čtení do pařáku i pršení. Člověk se u toho prostě musí vrátit do svých mladých let, kdy sám nechtěl komunikovat, páchal naschvály a škodolibé zlo a trpěl tím, jak jsou všichni proti němu. Navíc hlavní hrdinové jsou prostě ty psí typy (jídlo/spánek/pohyb) a to je prostě TO VONČO. :) Strašně jsem se u toho bavila a doporučuju všema dvaceti. Navíc dostanete v balení prostě nádhernou obálku.

BaHa
30.07.2023 5 z 5

Čistá, nevinná feel-good letní romantika.

Grohlinka
28.07.2023 4 z 5

Letní bouřky, knížka, která mi od prvního vzetí do ruky, přes otočení první stránky, až po otočení té poslední, přinášela jen samou radost. A rozhodně to nebylo naposledy, plánuji ji číst každé léto, až do skonání věků. Protože já tuhle knížku, Paulieho a Floyda, naprosto nekriticky zbožňuju.

Nepamatuji se, kdy naposledy mi knížka přinesla tolik čiré a nekomplikované radosti, smála jsem se jak blázen, dojímala a dokonce i akčních pasáží se dočkala.

Tahle poloha feel good prostě autorkám svědčí nejvíc a nikdy a nic mě nepřesvědčí o opaku, kéž by psaly jen takovéhle příběhy.

P.S. Kde jsou sakra ty doprovodné povídky, potřebuji je hned teď!

Luskal
28.07.2023 5 z 5

Letní jednohubka, která ve čtenáři vyvolá úsměv na tváři, i když většina knihy obsahuje i spoustu ´tak už mu to doprdele všechno řekni ´ momentů.
Kluky jsem si hodně rychle oba oblíbila a jen vzpomínala na bezstarostná léta na střední a první zamilování :)

Gaabii
27.07.2023 5 z 5

Knížka se mi moc libila. Je taková milá, klukům je sladkých šestnáct a v knize není ani obklikou naznačeno nic sexuálního, není tam žádný alkohol a drogy - takže určitě můžou číst děti, které začínají samy prožívat první lásky, zalíbení a první větší city nebo chtějí číst romantické příběhy. Jak už je v anotaci napsáno - celé léto je jedno obrovské nedorozumění. A při čtení jsem úplně chtěla vytáhnout kolo a jet se projet, i když kolo úplně nesnáším.:-D

Laerry
26.07.2023 5 z 5

Tak tohle je jedna z těch knížek, kterou nedokážete odložit, než ji přečtete celou. A to jen za pár hodin. Super letní čtení.