Létající celnice

Létající celnice https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145246/letajici-celnice-145246.jpg 3 10 3

Román s fantastickými prvky vypráví příběh osiřelého Gwena, který vyrůstá začátkem dvacátého století v Bretani a stane se učedníkem slepého léčitele Braze. Tajuplný muž oděný v černém Gwena jednoho dne odveze kočárem do zvláštní země, která jakoby patřila do minulosti, ale zároveň se podobá jeho vlastnímu světu, platí tu však zcela zvláštní, ojedinělá pravidla. Gwen zoufale touží vrátit se zpět do Francie, čeká jej však dlouhá a obtížná pouť, nejen do vlasti, ale i k dospělosti a zodpovědnosti.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Le douane volante , 2011

danuus
13.02.2022 3 z 5

Hezká kniha, psaná trochu jinak, než je zvykem. Vlastně je celá trochu jiná, ale myšleno v dobrém. Dlouho jsem ji odkládala až jsem se nakonec odhodlala a přečetla ji. Nelituji toho.

kaja5622
20.01.2017

Četla jsem ji již dříve. Musím říct, že dlouho trvalo, než jsem se do knížky začetla a že děj začal odsejpat až později, ale když se tak stalo byla to úžasná knížka s nečekaným koncem.

radusak9806-1
10.07.2016 4 z 5

Jako oddechovka na dovolenou dobrý :)
Koupila jsem ji v levných knihách jako knihu, kterou si vezmu na pláž a nebude mi vadit, že se zničí. Rozhodně, jde o poutavou, čtivou knihu, která mě vtáhla do děje.

Bretaň

François Place