Beze jména

Beze jména https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49597/bmid_beze-jmena-MtW-49597.jpg 4 41 12

Less série

2. díl

Policie se pokouší vyjednávat s únoscem děvčátka, ten je však ochoten mluvit jen s bývalým agentem FBI Ryanem McBridem. Proč ho chce zločinec opět zatáhnout do hry? Při vyšetřování pomáhá Ryanovi přitažlivá agentka Vivian. V její minulosti se skrývá tajemství, které je oba může stát život...

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Nameless , 2008

maluck
24.04.2024 5 z 5

Knihu jsem zhltla na jeden zátah. Děj neměl hluchá místa, nechybělo napětí i jiskření mezi hlavními hrdiny.
Jsem naprosto spokojená, ale rozhodně bych tento žánr mezi thrillery nezařadila.

Janča1532
22.06.2022 5 z 5

Kniha mě bavila.CHvilku usměvná,pak zase napětí.Dobře se četla a konec hepyend.

FairyD.
13.04.2020 5 z 5

Kniha bola takou oddychovkou. Už na začiatku bolo jasné ako to približne bude prebiehať a ako to skončí. Aj napriek tomu pár udalosti v knihe bolo prekvapením. Hlavná myšlienka bola super, držala sa jej počas celého deju. Zbytočne to nenaťahovala,kniha sa čítala ľahko,stale sa niečo nové dialo takže nebola ani nudná a samozrejme na konci happy end.

pifffka
07.05.2019

Toto není kniha pro mě. A rozhodně to není thriller.

veveronka
13.03.2018 5 z 5

moc se mi líbila,škoda,že nemá více knih,jen brožurky

kiraa
28.08.2016 4 z 5

Opravdu se dá říci, čtení na pohodu. Samozřejmě jsem asi již od třetí strany věděla, jak to celé dopadne a taky, že z jiskření zaplápolá oheň hodný olympijské pochodně. Do mrazivého thrilleru to mělo daleko asi jako od nás do Alabamy, ale i tak ... ženy, McBride stojí za to. :-)

ovpana
24.04.2016 5 z 5

Příjemný román s kriminální zápletkou , velmi dobrý příběh prolínající se story mezi hlavními hrdiny dává knize dobrou čtivost.

milamarus
26.05.2015 5 z 5

Ačkoliv zápornou postavou není největší padouch světové literatury, kniha Vám směle nahradí několik televizních pošťuchování Dempseyho a Makepeaceové. A možná, že zas budete chtít být jako oni a živit se vyšetřováním těch, kteří porušili pravidla. :-)

Nespravedlnosti zmar!

tigrislinda
09.01.2015

Knížka je napínavá a velice dobře se čte, měla jsem ji přelousknutou za jeden den a fakt jsem se nenudila...

Tess.96
10.08.2014 4 z 5

Já jsem z knihy byla nadšená. Únosy malých holčiček byly perfektně vymyšlené, navíc mezi hlavními postavami to jiskřilo a postelové scény byly popsané detailně. Takže já jsem byla spokojená, i když jsem knihu četla před třemi lety.

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Román s kriminální zápletkou.Jde u únos malého děvčátka.

Pefka
21.02.2011 2 z 5

Na obálce knihy je napsáno, že autorčinou doménou jsou napínavé příběhy, při nichž běhá mráz po zádech. Mně teda mráz po zádech běhal, někdy mě dokonce jímala hrůza a to sice z toho, že jsem se takhle nudnou a nezáživnou knížku rozhodla číst. V podstatě se zde nic neděje (výjimkou je asi posledních 20 stran). Nějak se ke mně očekávané dobrodružství a napětí nedostavily. Navíc jsem se nedokázala vůbec ztotožnit s hlavními postavami.