Lékařská mikrobiologie: repetitorium

Lékařská mikrobiologie: repetitorium https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520795/lekarska-mikrobiologie-repetitorium-9Y9-520795.jpg 5 5 2

Systematický přehled klinicky nejvýznamnějších mikroorganismů, nejužívanějších antimikrobiálních látek, jednotlivých metod užívaných v praxi mikrobiologické laboratoře i vhled do problematiky infekčních nemocí z pozice klinického mikrobiologa.

Chris97
12.08.2023 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Příjemně se z ní učí. Kniha je barevně členěná a text je přehledný. Ano, mikra je stále ten proslulý telefonní seznam, kde každá breberka má svůj příběh a svoje vlastnosti, ale této učebnici se podařilo jejich pohádky pěkně popsat. Dovolím si říct, že je to asi nejlepší mibi učebnice.

Je tam i kapitola o SARS-CoV-2 (náš milý nádherný Covid). :-) Až tak jsou autoři promptní.

K.Katynska
06.03.2022 5 z 5

Setkala jsem se s ní v rámci studia na PřL. “Bohužel” hodně dlouhá, ale holt je to potřeba. Publikace je nadupaná informacemi a přitom zůstavá přehledná, za to palec nahoru. Velký obdiv jejím autorům. Na “mikrošku” podle mě to nejlepší, z čeho se lze učit. Ale vyhraďte si dostatek času :)

Autoři knihy

Kniha Lékařská mikrobiologie: repetitorium je v