Lékařská mikrobiologie: repetitorium

Lékařská mikrobiologie: repetitorium https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520792/lekarska-mikrobiologie-repetitorium-W7m-.jpg 5 5 2

„Od mediků pro mediky“, to byl původní záměr při sepisování učebního textu, který začala připravovat skupina Medici Boni ještě během studia medicíny. Po mnoha pozitivních ohlasech na studijní materiály se rozhodli posunout je o úroveň výš a ve spolupráci se zkušenými odborníky z Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol vydali knihu, která poslouží nejen studentům, ale i lékařům, laborantům a odborníkům dalších zdravotnických profesí.... celý text

Chris97
12.08.2023 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Příjemně se z ní učí. Kniha je barevně členěná a text je přehledný. Ano, mikra je stále ten proslulý telefonní seznam, kde každá breberka má svůj příběh a svoje vlastnosti, ale této učebnici se podařilo jejich pohádky pěkně popsat. Dovolím si říct, že je to asi nejlepší mibi učebnice.

Je tam i kapitola o SARS-CoV-2 (náš milý nádherný Covid). :-) Až tak jsou autoři promptní.

K.Katynska
06.03.2022 5 z 5

Setkala jsem se s ní v rámci studia na PřL. “Bohužel” hodně dlouhá, ale holt je to potřeba. Publikace je nadupaná informacemi a přitom zůstavá přehledná, za to palec nahoru. Velký obdiv jejím autorům. Na “mikrošku” podle mě to nejlepší, z čeho se lze učit. Ale vyhraďte si dostatek času :)

Autoři knihy