Hřbitovní směna

Hřbitovní směna https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494657/bmid_hrbitovni-smena-0nq-494657.jpg 4 12 3

Legenda o Batmanovi série

Batman se vrací do Gothamu, aby pokračoval ve své válce proti zločinu, a nevědomky v zapomenutých čtvrtích probouzí stíny dávné zloby. Prastará hrozba Anchoress procitá v Arkhamu a na zchátralém hřbitově nikým neviděn číhá sériový vrah Meek. Těmto nepřátelům musí čelit Batman, ale tentokrát je v nebezpečí i Bruce Wayne — Clayface si vlivného miliardáře vyhlédl a chce ho zničit. A zatímco se Batman pokouší vzpamatovat ze strašlivé rány, smrti svého syna Damiana, vybíjí si vztek na ulicích Gothamu. Dokáže geniální dívka Harper Row vnést do jeho temnoty trochu světla? Obsahuje sešity série Batman (NEW 52) #18-20,34, Batman Annual (NEW 52) #2 a příběh "Dvacet sedm" z Batman Detective Comics (NEW 52) #27... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , De Agostini Italia

Graveyard Shift

Luigi1
08.10.2023 4 z 5

Batman se vrací do Gothamu aby tam opět obnovil pořádek

jan14s
13.06.2022 5 z 5

Tyhle krátké příběhy mě baví. Rychlý spád, jednoduchý děj, nepřekonatelný Batman. Ne že bych neměl rád i složitější Batmanova dobrodružství, jen občas je to až moc složité. Z těchto musím vyzdvihnout hlavně dva poslední příběhy, a to hlavně graficky. Oba byly velice zajímavě zpracované.

hroubek
01.05.2022 4 z 5

Mnohem lepší, než jsem čekal. Poslední dobou zjišťuji, že Batmanovi kratší detektivní příběhy sluší. Zde jsou vystavěny kolem jedné konkrétní události, kterou nám snad tento komplet, taky ukáže. Co, se týče samotných příběhů, tak ty se mi líbily. Mají spád, mají nějakou zajímavou pointu a čtou se dobře. Hřbitovní směna je dobrý a zábavný komiks.

Autoři knihy

Scott Snyder