Smrtelné nebezpečí

Smrtelné nebezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188396/bmid_smrtelne-nebezpeci-RDK-188396.jpg 4 184 39

Lee Coburn série

1. díl

Strhující thriller začíná děsivým okamžikem, kdy čtyřletá dcerka mladé vdovy Honor objeví na zahradě ležícího muže, z kterého se vyklube Lee Coburn, obviněný ze zabití sedmi lidí. Je nebezpečný, zoufalý a ozbrojený. Tvrdí Honor, že její zesnulý manžel vlastnil něco nesmírně cenného, co pro ni nyní představuje smrtelné nebezpečí. Honor brzy zjišťuje, že nemůže věřit ani lidem, které zná celý život. S Coburnem utíká před neznámou hrozbou a společně se pokoušejí rozplést síť zločineckých machinací. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Lethal , 2011

LutherKing
06.06.2017 3 z 5

Dobře postavený příběh.

Michaela_
20.05.2017 4 z 5

Zajímavá zápletka s trochu rozvleklým dějem bez spádu (prvně jsem četla knihu od Sandry několik dní). Odhalení hlavní záporné postavy s otevřeným koncem mě opravdu překvapili.

jana3099
23.03.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, místy sice trochu zdlouhavá, ale jinak napínavá, dobře čtivá a ten konec překvapivý ;-)

Vercutka
29.10.2016 4 z 5

Příběh je zajímavý, napínavý, ale četla jsem od Sandry lepší knihy.

ovpana
09.01.2016 5 z 5

Moc hezký thriller plný napětí , dobrodružství a nebezpečím. Samozřejmě nechybí ani trochu romantiky a nečekané rozuzlení.

Selinute
04.02.2015 4 z 5

Napětí, romantika, opravdu nečekaný závěr, dobře se četla. Nemůžu však dát 5*, protože se mně zdála celkově slabší a zbytečně natáhlá. Rozhodně například na Závist tato knížka nemá.

Zdenda20
02.12.2014 4 z 5

Velmi pěkně napsáno. Už chápu, že tato autorka je velmi oblíbená. Nebojí se popsat velmi pěkně milování hlavních osob. Nevím co více od toho ženy mohou očekávat,
ale mě se to líbilo i když mám rád reálnější pointu nebo historické detektivky a romány.

zoew
14.11.2014 4 z 5

Klasická Browneová s drobnou obměnou na závěr - kniha má tak trochu otevřený konec.

orinka3
22.10.2014 5 z 5

Mně se to čte velmi dobře, chytře a svižně napsaný thriller, který nenudí a neuspává.

rose
21.09.2014 4 z 5

Řekla bych, že to je taková průměrná tuctovka se standardním obsazením – padouch, z něhož se posléze vyklube hrdina, krásná hrdinka, zkorumpovaní policisté, neprůstřelní agenti... a jak je u téhle autorky zvykem, i sex vylíčený do detailů... Ne že bych se nudila, ale nijak mě to neuchvátilo. Čtvrtou hvězdičku přidám kvůli docela překvapivému závěru.

muzka
09.09.2014 5 z 5

Napínavá, občas trochu drsná knížka, ale velmi čtivá:-)

sabca
21.08.2014 4 z 5

Kniha se četla dobře. Napínavá od začátku do konce. Konec překvapivý, ale přici jenom o trochu slabší než jiné knihy od této autorky. Za to strhávám jednu hvězdičku. Ale přesto stojí za přečtení.

dasi
18.08.2014 5 z 5

Kniha má vše, co od paní Brownové očekávám. Strhující děj, napětí až do posleních stran, lásku i překvapivé odhalení. Jen bych uvítala trošku více dotažený závěr, kvůli uvolnění napětí.

Evaevelína
25.05.2014 4 z 5

moc pěkná kniha /zase jsem nic doma neudělala/ postava Účtař mě hodně překvapil a udivil. Jinak, ten epilog mohl být aspon ještě o stránku delší.

haWranka
19.05.2014 3 z 5

No já nevím. Pokud to porovnám s jinými knihami od autorky, tak jsem byla trochu zklamaná. Prokoukla jsem to od začátku (což by mi ani tak moc nevadilo), ale asi nejsem dost velká romantička na to, abych pochopila, co na sobě ti dva vlastně viděli a že se do sebe byli schopni tak moc zamilovat během dvou dnů. A ten konec mě vyloženě naštval... Na druhou stranu jsem se nenudila. Takže jako počtení do vlaku v pohodě...

Alzbetta
11.05.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila,děj byl napínavý a pořád nutil číst dál. Můj tip byl od začátku špatný. Potom velké překvapení...

Titi
11.04.2014 3 z 5

Od začátku napínavý děj, potom mi to přišlo jako zbytečné natahování příběhu. Konec - to bylo jako kdyby mě někdo polil studenou vodou. Kde jsou ty časy, kdy Sandra Brown psala skvělé thrillery jako Zdravím tě, temnoto, Mrazivý chlad, Závist.....

witulka
09.04.2014 5 z 5

Kniha opět velmi čtivá.Autorka mě nezklamala.Napínavá od začatku do konce,čte se jedním dechem a opravdu jak psala evasamankova Identita Účtaře opravdu nejde uhodnout a o to je to velmi překvapivé zjištění :-)

evasamankova
03.04.2014 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Byla napínavá od první stránky a vydrželo jí to až do té poslední. Oceňuji, že děj byl skoro po celou dobu naprosto nepředvídatelný. Identita Účtaře mě překvapila, to nešlo uhodnout-) Příjemně napínavá, oddechová kniha.

thrillery

Sandra Brown