Léčení stravou - Zázračné léčení syrovou stravou

V naší době má zdraví větší význam než kdykoliv předtím! Je tím jediným kapitálem, který máte! Co však děláte pro to, abyste si zdraví zachovali?

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131807/leceni-stravou-131807.jpg 4.76
Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Eko-konzult

Levende føde: råkostens betydning for sundheden, 1944

Kniha Léčení stravou - Zázračné léčení syrovou stravou

whack
22.02.2015

Surová strava je pre mňa veľká výzva, no asi najväčší problém pre mňa sú peniaze. Jesť na kilá surovú stravu je nákladné, najmä orechy, zelenina a ovocie, aj keď autorka v knihe tvrdí že nie je - ale je! Zčasti problém vyriešim na svojej záhrade, kde mám permakultúrne sadeničky. Druhým problémom je čas - ako na prípravu jedla, tak aj na samotné jedenie. Pri mojej polhodinovej obedňajšej prestávke nemám šancu zjesť napr. zeleninovú misu, a už vôbec nie ju chystať. Knižka obsahuje hlavné informácie o zásaditých a kyselinotvorných potravinách, o výžive, o tom, ako jesť, čo jesť a kedy (to) jesť. Hovorí však najmä o zelenine, ovocí a obilninách (ale spomína sa aj čerstvé mlieko, takže, vegáni, pozor), no o rastlinách, ktoré si môžeme natrhať na lúke v lese, sa tu nedočítame.

GrasselováL
02.04.2014

Kniha mě opravdu zaujala a změnila můj pohled na jídelníček. Doporučuji přečíst!

Proč spíme
Proč spíme