Léčebný kód

Léčebný kód https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110830/mid_lecebny-kod-eR3-110830.jpg 4 117 28

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkající se vztahů a kariéry. Alex Loyd popisuje tuto metodu velmi svěžím a snadno pochopitelným způsobem a její účinnost dokládá výpověďmi lidí, jimž zcela zásadně změnila život. Systém léčebných kódů vychází z kvantové fyziky a jeho základem je odstranění problému přímo v jeho zdroji, nikoli pouhých symptomů. Je to metoda snadná a její základní cvičení trvá pouhých šest minut, ale svědectví mnoha klientů Dr. Loyda jasně dokazují, že i za tak krátkou chvíli se člověk může zbavit stresu vyvolaného destruktivními buněčnými vzpomínkami, jež způsobují vznik různých nemocí a dalších problémů. Stačí otevřít knihu a pustit se do toho!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The healing code , 2010

Dodynka
21.04.2015 3 z 5

Nezklame ale ani nenadchne.Jsou lepší tituly..

iva23
25.03.2015 odpad!

Nesympatická kniha, spousta stránek o ničem. To se radši půjdu projít do lesa.

blacklucie
20.01.2015 3 z 5

Ke knize mám sice několik výhrad, ale musím říct, že i když technika léčebných kódů je popsána až ke konci, než se k nim člověk prokouše, počte si o neuvěřitelně zajímavých jevech kvantové fyziky popsaných natolik srozumitelně, že jsem to pochopila i já. Určitě nesouhlasím s tím, že podstatný je pouze návod na str. 220 a zbytek je odpad. Ano, je to psáno příšerným americkým stylem. Ano, autor některé věci opakuje několikrát jako na předváděčce titanových hrnců. A ano, zařazení dopisů nadšených klientů do knihy je nemožné...ale přesto podle mě stojí za to si knihu přečíst.

MiaVanAcid
23.05.2014 5 z 5

Zkusila jsem a po prvním cvičení jsem se druhý den probudila konečně i s energií a při pohledu do zrcadla jsem nevěřila svým očím, vypadala jsem cca o 10let mladší a co je nejdůležitější, mám pořád úsměv na rtech!!!!!Tohle cvičení je úžasné.

sioux
06.05.2014 2 z 5

Základní myšlenka a návod není špatná. Vyzkoušel jsem a zdálo se mi, že to funguje. To je pozitivní. Koneckonců, nic to nestojí, jen pár minut.
Jinak ale psáno klasicky šíleným americkým stylem, spousta balastu, jak to vyléčilo všechny lidi na světě, že jiná pravda neexistuje, hrozně nestrukturované, podstatné je v knize na pěti stránkách, zbytek je odpad.
Lze prolistovat za půl hodiny a jen si přečíst ten návod někde kolem stránky 220.

Sajuri
26.10.2013 5 z 5

Docela se čte rychle, ale to nejdůležitější se stejně dozvíte až skoro u konce, ale určitě bych nepřeskakovala.

Alma5
20.04.2013 4 z 5

Kniha je zajímavá, v úvodním pojednání jsou zajímavé myšlenky. metoda se mi nezdá úplně vysvětlena - ve smyslu proč by zrovna tento postup měl fungovat. A vlastní návod k metodě je dle mého soudu špatně přeložen. Postup popsaný v knize, se mi zdál vyloženě nepříjemný, ovšem podle stránek v AJ se má zřejmě postupovat jinak, tj. neopakovat určenou formuli znova a znova při každé poloze rukou, ale pouze 1x na začátku - .
Bohužel můj osobní problém s těmito knihami je v tom, že neumím vytrvat v praktikování podobných metod déle jak 14 dní , takže nemůžu moc dobře posoudit účinnost :)

bytost
05.03.2013 3 z 5

,,Léčebný kod,, - kniha která vás naučí jak aplikovat 1-2x denně 6-ti minutové sezení spojené s určitou pozicí rukou, kdy prsty směřují na vaše tělo. Ve vašem energetickém systému těla nastává jednoduché, ale intenzivní léčení, která Vás pomáhá zbavit problému jak fyzických i psychických. Tato metoda je v knize podrobně vysvětlena a uvedeny i příklady z praxe. Dr. Loyd s ní má velmi dobré výsledky v léčení depresí, rakoviny atd. Velmi doporučuji k přečtení a vyzkoušení, nic nemůžete ztratit, ale obrovsky můžete získat.
Je to nejsnazší způsob, jak se dostat snadno a rychle do skvělého stavu!