Třpytící se město

Třpytící se město https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429368/bmid_lea-honor-trpytici-se-mesto-Y9a-429368.png 4 253 87

Lea Honor série

1. díl

První díl fantasy ságy od debutující české autorky. Dva válečnické rody. Kdysi mezi nimi vzniklo pouto, které musí být naplněno. Ona pochází z kraje slunce a barev. On ze země deště a lilií. Ona nadevše miluje svou rodinu, on věnoval srdce jiné ženě. Společně se vydávají na cestu po krajích prosycených tajemnem. Každý ovšem sleduje vlastní cíl. Ona hledá způsoby, jak zpřetrhat vynucený svazek. On zase možnost, jak zachránit svou lásku, aniž by porušil dávný slib. Ani jeden však netuší, že je pronásledují Stíny, které se je snaží polapit do smrtelných osidel.... celý text

mrvikovak
07.05.2020 5 z 5

Na knížku jsem se moc těšila a koupila jsem si e-book hned jak vyšel, abych mohla číst. Knížka mě nezklamala, bavila mě moc - je napsaná opravdu krásně a poutavě. E-book mi nestačí, takže papírovou knížku mám na cestě a ráda jí umístím do své knihovny. Autorce moc fandím a doufám, že vyjde další díl.

barbb8k
04.05.2020 5 z 5

Tuto knížku mám strašně ráda. Kdysi jsem ji četla na Wattpadu a strašně moc jsme se těšila, až kniha vyjde i v tištěné verzi a vůbec mě nezklamala.

Děj knihy je strašně napínavý a nedá se od něj odtrhnout. Celá kniha ve mně vytvořila strašně moc pocitů, od smutku, nenávist, až po štěstí a lásku.
Hlavní hrdinka je mi strašně sympatická. Ten její sarkasmus je velmi podobný tomu mému.
A strašně moc se mi líbí hašteření mezi dvěma hlavními hrdiny. Je to prostě dokonalost.

Takže doporučuji všem, kdo mají rádi romantickou linku hate-love.

A musím říct, že autorku nesnáším... Ten konec... To si ze mě děláte srandu, ne? Já probrečela celou krabičku kapesníků ????

CatherineH.
03.05.2020 5 z 5

Originální příběh, postavy i ty nepřátelské byly pěkně vykresleny a všechny se mi líbily. Děj plynul rychle, nikdy jsem se nenudila, vždy přišlo něco, co mě zaskočilo. Kresby byly pro příběh takovou třešničkou na dortu. Musím říct, že tato kniha je o chloupek lepší než ostatní cizojazyčné fantasy, které jsem zatím četla a že jich bylo. Doufám, že bude pokračování, chci znovu navštívit hrdiny a jejich svět, cítila jsem se jako bych tam patřila. Doporučuji všem, kdo chce na chvíli vypnout, zmizet, užít si příhody apod., které vám vykouzlí úsměv na tváři.

immerin
30.04.2020 5 z 5

Tahle knížka má všechno, co potřebuji ke štěstí. Zajímavé hrdiny, propracovaný svět, napínavé chvilky, vtipné dialogy a místo, kde zaslzím. Oběma hrdinům fandím a netrpělivě čekám na pokračování. Proč jsem se rozhodla ji koupit a přečíst? Kombinaci fantasy, česká autorka, hezká obálka a anotace, která jen lehce naznačí. Byla jsem zvědavá. Kniha se mi líbila už od první stránky.

SophieDare
28.04.2020 5 z 5

Kniha mě strašně moc bavila, už dlouho jsem si čtení tak moc neužila. Moc se těším na pokračování! Doufám, že bude brzy.

Jen je škoda toho jaké písmo je daný. Takové maličké, nahuštěné, jak když šetřili místo.

EvaSupovic
28.04.2020 5 z 5

Včera jsem dočetla a byla to naprostá paráda a Lence moc fandím. Moc se těším, že bude pokračování. Život Ley a Thomase mě uchvátil a díky Lence jsem se cítila, jako bych ty místa navštívila spolu s nimi. Lenka píše opravdu poutavě. Vtáhne vás to a nepustí, dokud nebudete u konce. Miluji smyšlené světy a to jak si s nimi pohrává autorka mě zkrátka fakt bavilo.

KarolLoveCharen
27.04.2020 5 z 5

Autorka vás provede rozmanitým světem, který je plný zajímavých krajů a měst. Každý má své specifické znaky, pravidla i častokrát typické podnebí. Mísí se tu mnoho lidských a co je důležité, reálných charakterů. Lidé mají své kladné vlastnosti, ale také chyby. Postavy se v průběhu vyvíjí a učí novým věcem. V příběhu také nesmí chybět charakteristické vtipné "hašteření" hlavních protagonistů, kteří by si nejraději navzájem zakroutili krkem. Lea a Thomas jsou diametrálně odlišní, ale zároveň se skvěle doplňují, ačkoliv to nikdy nepřipustí. V knize nesmí chybět ani čiré zlo, které číhá v temtotách a čeká na svou příležitost. Ale o tom se můžete přesvědčit sami. Knihu hodnotím kladně. Má specifický rukopis a poutavý děj. Dále obsahuje propracované ilustrace a mapu veškerých krajů. Věřím, že si získá mnoho čtenářských srdcí. To mé získalo už dávno.