Láska v mnoha podobách - Nové kapitoly z deníku

Psychoterapeutka PhDr. Zuzana Peterová vypráví příběhy, které "napsal" každodenní život - život nás všech. Po velmi úspěšné trilogii (Příběhy zraněné duše, Když duše bolí a Proč pláčeš, duše) nám tentokrát přibližuje bolesti, zápasy, prohry, ale i naděje spojené s nejkrásnějším lidským citem, tedy láskou. Kniha Láska v mnoha podobách k nám promlouvá o milostném trápení, o zápolení s alkoholem či s manželem-tyranem, o špatných vztazích matky s dcerou, nebo dokonce o bolesti nad ztrátou milované bytosti.. Všechna tato vyprávění jsou autentická a pocházejí z autorčiny psychoterapeutické praxe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320910/laska-v-mnoha-podobach-nove-kapitol-mKx-320910.jpg 3.45
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, MarieTum

arthera

Na této povídkové knize mi vadilo, že ač byla psaná o různých osobách a situacích, vše vyznělo tak, jak by to psala jedna osoba. Slovesnost, styl řeči, výrazy. Me se autorčin styl psaní libi-je archaičtějšího rázu, ale natolik specifický, že se nehodí pro povídky-spíše pro ucelenou beletristickou tvorbu. Povídky jsou spíše oddychové-pro méně náročného čtenáře.

lupo
12.03.2017

Kniha se velmi dobře čte. Každý příběh je má své téma a tudíž nehrozí, že byste se u knihy nudili.

Zuzana Peterová

Zuzana Peterová