Láska přes mobil

Láska přes mobil https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240626/mid_laska-pres-mobil-ljK-240626.jpg 4 38 9

Čtrnáctilelá Hanna dostane k narozeninám mobil a najednou se jí začne ozývat anonymní ctitel : Pouští jí zamilované písničky, přidá jen pár slov a zavěsí. Hannu jeho telefonáty zprvu přivádějí do rozpaků, občas ji i štvou ale zároveň je napjatá. Postupně se těší víc a ví - dokonce jí chybí když se ON pár dní neozve. Že by se zamilovala? Ale do koho? .... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Handy-liebe

Liduka
31.12.2023 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila, ale byl to takový zlatý průměr. Mám ráda tajné dopisování, ale obsah těch SMS mi přišel takový dost zvláštní. Určitě se z toho dalo vytěžit víc. Škoda.

jitka_dankova
27.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Milá knížka pro 13-15 leté puberťačky o lásce k neznámému ctiteli, který jí zamilovaně volá na mobil. Postavy v knize jsou lehce potrhlé, nápady jsou tam prostě, no, z puberty, a tak si myslím, že starší dívky nebo třeba ženy tahle knížka asi zrovna neosloví. Ale pro mne to bylo takové milé odpočinkové čtení o takové té zamilovanosti, kdy se pořádně ti dva setkají vlastně až na samém konci knížky a po první puse knížka končí. No, proč ne. Taková pohádka. Myslím, že brzy zastará (v době, kdy má dnes každý v mobilu internet, možná čtenáři už nepochopí, proč si ti dva třeba nepsali přes Whatsup a jak mohlo být to číslo anonymní a tak...).

Gabriela_K
16.08.2021 5 z 5

Od knihy jsem neměla velká očekávání. Ale nakonec mě příjemně překvapila. Byla vtipná a hlavní hrdinka se svými kamarádkami mi byly sympatické. Samotná zápletka se mi líbila. Tudíž můžu knihu doporučit.

Fortuna7
02.05.2021 5 z 5

Na tuhle knížečka jsem náhodou natrefila v knihovně a hrozně moc mě pobavila. Obzvlášť mě bavily rozhovory mezi hlavní hrdinkou a jejími kamarádkami.

Barca055
31.08.2019 4 z 5

Knihu jsem vyhrála na soutěži a myslela jsem si, že nebude nic moc, ale nakonec příjemně překvapila.

Autorka děj napsala spíše pro mladší čtenáře, ale vůbec mi to nevadilo. Četla se rychle.(oddechovka na odpoledne:) )

brumais
20.06.2017

Tato knížka se mi už odmala moc líbila. Naštěstí je zachovalá takže za pár let poputuje dál.

annaler
03.01.2017

číst knihu mě velice bavilo, ale na můj vkus příliš krátká.

Val
05.12.2016 4 z 5

Četly jsme s dcerou a bavilo nás to. Je příjemné vrátit se do nejhezčího období života.Vrátilo to spoustu vzpomínek :-)

_sjuu_
27.05.2013 4 z 5

knihu jsem četla tak ve 12letech, příběh mě bavil - viděla jsem se v tom :D je to na cílenou skupinu hezky napsáno, takže klidně můžu doporučit :)