Láska přes hranice světů

Láska přes hranice světů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514806/bmid_laska-pres-hranice-svetu-EIc-514806.jpg 4 53 23

Příběh o ztrátě, touze a lásce dvou milenců, které rozděluje život a smrt. Bojují se svou vlastní osamělostí, aby poprvé našli lásku. Ryder je už pět let mrtvý, uvězněný mezi životem a smrtí, neviděn živými. Jen se toulá ulicemi a sleduje Maggie, dívku, do které se bezmezně zamiloval. Ale jedna deštivá noc všechno změní. Když se Maggie dostane do smrtelného nebezpečí, Ryder neuváženě využije náhodné cizí tělo a zachrání jí život. Proč nešel kolem někdo jiný? Proč to musel být zrovna Charlie, nafoukaný lamač srdcí a idol všech holek ve škole? Ryder se trápí, potřebuje být znovu nablízku své lásce, i když nemůže být úplně sám sebou. Má Maggie říct pravdu, že jejím skutečným zachráncem a klukem, do kterého se zamilovala, není Charlie, ale on?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Wanderer , 2021

Arsi
20.05.2023 5 z 5

Krásná, ale smutná kniha.

Kni-holka
19.05.2023 4 z 5

Jako malá jsem milovala Caspera. Když jsem dospívala, zamilovala jsem si film s Reese Witherspoon A co když je to pravda. No a nesmím zapomenout na klasiku - Duch. Tyhle filmy se mi do jednoho vybavily, když jsem četla tuhle novinku.
Krásně a jednoduše napsaný příběh o lásce, touze a bohužel ztrátě dvou mladých lidí, kteří každým svým způsobem bojují s osamělostí. Díky tomuhle příběhu jsem se vrátila do svých pubertálních let, do doby, kdy já sama jsem se snažila najít si své místo. A samozřejmě najít lásku. Byla jsem zvědavá, jak příběh živé dívky a mrtvého chlapce skončí a byla jsem mile překvapená, jak to autorka vyřešila. Vlastně to skončilo tak, jak by mělo, ovšem jinak, než jsme zvyklí, že příběhy končí.

ladyfromskye
07.05.2023 5 z 5

Jsem nenapravitelná romantička. Takže tato knížka mi nemohla uniknout. A to i když jsem dopředu věděla, že ji obrečím.
Příběh je přesně takový, jaký má správný romantický příběh být. Milý, sladký, zranitelný a samozřejmě plný lásky. Nic pro povahy, které tohle nebaví. Vám radím dát ruce od knížky pryč, zbytečně byste jí kazili hodnocení (bez urážky).
Hlavní postavy si nejde nezamilovat a ačkoliv je opravdu jen málo možností, jak to může dopadnout, možná vás konec i tak překvapí. A což teprve epilog ;)
Za mě opravdu velká spokojenost. Umím si představit, že kdybych byla ve věku náct, stane se ta knížka mou nejoblíbenější. Nebo druhou nejoblíbenější hned za Evženem Oněginem. (No vždyť říkám, že jsem nenapravitelná romantička :) )

romantika

Autorovy knížky