Láska (ne)jistá

Láska (ne)jistá https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482264/bmid_laska-ne-jista-kOt-482264.jpeg 3 2 4

Novela o dospívání, poznávání sebe sama, mezilidských vztahů, prvních lásek. Osudy tří lidí, postupně i současně protínajících své životy.

Novely Pro ženy Literatura česká
Vydáno: , vlastním nákladem

Láska (ne)jistá , 2021

KáJé
19.04.2023

Knížku jsem přečetla za dva večery. Zajímavý námět, hezké zpracování, poutavé čtení. Našla jsem v knížce velmi zajímavá zamyšlení. Těším se na druhý díl.

Dita88
01.11.2022

Velice příjemné čtení, poprvé jsem otevřela knihu v jeden podvečer s tím, že si přečtu pár stránek, za účelem odpočinkového čtení před spaním. Příběh mě však natolik zaujal, že jsem nemohla knihu tentýž večer nedočíst. Knihu vřele doporučuji, příběh bez pochyby zaujme, donutí člověka se zamyslet a zároveň rozebírá téma, které je možná neprosto běžné, ale určitě ne tak často zmiňované a zveřejňované.

mudry123
10.01.2022 5 z 5

Četlo se to samo. Hltal jsem každé slovo a to jsem v podstatě nečtenář. Ve své knihovně už si dělám místo pro druhý díl.

Gertie74
02.01.2022 1 z 5

Nuda, nuda, šeď. Autorka neumí vymyslet alespoň trochu dramatický příběh a ani neumí moc dobře psát. Ač má kniha jen 100 stran, zdála se mi nekonečná. Nic se v ní prakticky nestane. Hlavní hrdinka mi přišla protivná a nesympatická. Mám ráda young adult literaturu, ale tohle snad nemůže bavit nikoho. Nudné a bez jediného nápadu.

dospívání první láska sebepoznání, sebepoznávání mezilidské vztahy novely bisexualita

2021  60%Láska (ne)jistá
2023  100%Pravda (ne)jistá