Láska cez telefón

Láska cez telefón https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393107/laska-cez-telefon-2qC-393107.jpg 3 16 4

Čo všetko by ste boli ochotní podstúpiť za predpokladu, že prídete o oboch rodičov? Emma prišla o otca pri autonehode a mama skončila na psychiatrii. Emma ostala sama, s prácou iba na polovičný úväzok a nebola schopná platiť účty. Rozhodnutie prijať prácu ako dievča ponúkajúce sex cez telefón, je pre ňu veľmi ťažké. Predstierať sex s cudzím mužom a vzdychať do telefónu jej však prináša nadštandardný príjem. A aby toho nebolo málo, do vývrtky ju vytáča jej sexi arogantný sused. Má nemravné poznámky a vzrušujúce dotyky. Dokáže mu Emma odolať, alebo mu podľahne? A čo sa stane, ak zistí, akej práci sa venuje? Všetko komplikuje ešte aj záhadný Met, ktorý jej voláva na horúcu linku...... celý text

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Dobrý príbeh s prirodzene plynúcim dejom, oddychové čítanie...
Podľa mňa je kniha nesprávne zaradená medzi "erotické", fotka na obale je ešte väčšou, až obscénnou chybou, ale - ako sa hovorí - nemáme súdiť knihu podľa obalu,hoci ten na druhej strane predáva :-)
Knihu odporúčam, ak hľadáte prirodzený, "zo života" príbeh zoznámenia sa dvoch mladých ľudí. ❤

werastk
08.03.2020 4 z 5

Veľmi ľahká oddychovka. Zabavila som sa, zasmiala a to od tohto druhu kníh očakávam. Mne sa veľmi páčila :-)

Knihomolka97
02.11.2019 3 z 5

Příjemné čtení, nic převratného, ale na odpočinek ideál. Adam se mi líbil úplně od začátku ❤

Mistylady
13.12.2018 4 z 5

Četlo se to moc hezky, mělo to tempo, jen ten konec byl strašně rychlý. Přišlo mi to jako by si autorka uvědomila, že už by měla končit, tak rychle tam nahustit zbytek. Jinak mě to moc bavilo, nenáročná oddechovka na dva večery.

Magdaléna Lunáková
slovenská, 1981
2016  69%V zajatí vášne
2017  70%V zajatí strachu
2016  74%Striptérka
2018  65%Láska cez telefón
2018  52%Chcela mi vziať život

Kniha Láska cez telefón je v