Láska bolí ekniha

O tom, že láska často i bolí, se Petr ve svém životě přesvědčil několikrát. Ve svém věku už to není naivní puberťák. O to bolestnější je pro něj zjištění, že ten, koho miloval, komu věřil, věnoval mu kus svého života, je vlastně někdo jiný.

Díly trilogie:
Láska bolí
Najdi sám sebe
Síla lásky

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432429/laska-boliKzsnai-orx-.jpeg 37

Kniha Láska bolí

TomTomis

První díl trilogie mě docela bavil. Průzkum (pokračující) čtení pro gay komunitu začal asi ne zrovna kvalitní literaturou, žánrem romanticko-erotickým. Musím říci, že se to četlo rychle. Moje jízda do práce a zpět byla aspoň zábavnější. Se čtečkou v ruce. Příběh je jednoduchý, místy možná trochu povrchní a s opakujícími se motivy. Postavy mi přišly zajímavé, i když toho chlastu a kouření bylo i na mě příliš. Mluva postav mi přijde někdy dost jednotvárná, neustálé se ujišťování o lásce atd. Přesto v rámci tohoto subžánru se mi kniha docela líbila.

Nuttelka
16.11.2020

Tak já nevím... Na to, že mám knihy o klucích ráda, tak tady to nebylo to pravé ořechové :-/ Na mě tady bylo moc alkoholu, kouření (cigaret), čůrání, atd. A ani mě moc nezasáhl osud hlavních postav, což mě tedy mrzí a trošku se stydím. Ale volné pokračování si přečtu.