Láska bolí ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

O tom, že láska často i bolí, se Petr ve svém životě přesvědčil několikrát. Ve svém věku už to není naivní puberťák. O to bolestnější je pro něj zjištění, že ten, koho miloval, komu věřil, věnoval mu kus svého života, je vlastně někdo jiný.

Díly trilogie:
Láska bolí
Najdi sám sebe
Síla lásky

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432429/laska-boliKzsnai-orx-.jpeg 37
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Láska bolí

TomTomis
06. února

První díl trilogie mě docela bavil. Průzkum (pokračující) čtení pro gay komunitu začal asi ne zrovna kvalitní literaturou, žánrem romanticko-erotickým. Musím říci, že se to četlo rychle. Moje jízda do práce a zpět byla aspoň zábavnější. Se čtečkou v ruce. Příběh je jednoduchý, místy možná trochu povrchní a s opakujícími se motivy. Postavy mi přišly zajímavé, i když toho chlastu a kouření bylo i na mě příliš. Mluva postav mi přijde někdy dost jednotvárná, neustálé se ujišťování o lásce atd. Přesto v rámci tohoto subžánru se mi kniha docela líbila.

Nuttelka
16.11.2020

Tak já nevím... Na to, že mám knihy o klucích ráda, tak tady to nebylo to pravé ořechové :-/ Na mě tady bylo moc alkoholu, kouření (cigaret), čůrání, atd. A ani mě moc nezasáhl osud hlavních postav, což mě tedy mrzí a trošku se stydím. Ale volné pokračování si přečtu.