Láska a tetování

Láska a tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411924/bmid_laska-a-tetovani-SC0-411924.jpg 4 425 98

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love & Ink , 2018

Jejunka
13.02.2020 5 z 5

Já jsem spokojená. Bylo to rychle čtivé a příběh byl důvěryhodný. Podoba se to už jiné knize kterou jsem četla takže jsem tušila kde je problém. Za půl dne není co číst. Byla jsem spokojená až na ty tatínky, jsem jiná povaha, tam bych byla nemilosrdná. Líbí se mi, že to není psáno o pubertacich ale o 25ti letych lidech. Navíc miluju tetování.

petusska01
03.02.2020 2 z 5

Čakala som trošku viac, ale bolo to pohodové a rýchlo prečítané - taká oddychovka, viac krát ju čítať netreba, postavy neboli veľmi prepracované - išlo to tak po povrchu všetko.

Martina1988
27.01.2020 4 z 5

Neurazí, pobaví a miestami aj vzrusi... ľahko pohodovo napísané, taká čerešnička. Rýchlo prečítané

Petra38
24.01.2020 4 z 5

Ale jo docela pekný, vylozene otisk v duši vám nezanechá a neni to nic nárocneho na premyslení proste se dej nechal plynout, Za mě zdařilá kniha která se dá číst znovu :)

Tesset
17.01.2020 1 z 5

To byla teda kravina. Žádna silná osobnost, nuda, žadná zápletka ani vtip. A přeslazené, až mě z toho rozbolely zuby.

Dolikcek
03.01.2020 4 z 5

Kniha nezklame, ale ani moc nepotěší. Jak je již zmíněno, je to taková klasika. Časem si ji ráda přečtu znovu.

LittleK
23.12.2019 3 z 5

V tomto žánru je to jedna z lepších knih. Četla se sama, děj nijak nevázl. Oběma hrdinům jsem fandila a přála jim, aby nakonec skončili spolu. Jen ten závěr mi přišel dost přeslazený a až moc tlačil na pilu. Podtrženo, sečteno - kniha má očekávání splnila. Kdo má chuť na nějakou četbu k odreagování, tak touhle určitě nesáhne vedle.

Maruš.D
01.12.2019 3 z 5

Kniha nezklame, ale ani moc nepotěší. Jak je již zmíněno, je to taková klasika. Mě kniha bavila, ale rozhodně se nedostane do mých TOPek.

malazluta
12.11.2019 2 z 5

Já od této knihy vlastně ani zase tolik nečekala, což je dobře, protože není nijak výjimečná a tak zklamání z ní nebylo tak velké. Není špatně napsaná a čte se dobře, ale příběh je "tuctový" a obávám se, že pro mě tato kniha brzo zapadne v šedi jí podobných.

peitho.1
08.11.2019 3 z 5

Bohužel se nadšení nekonalo, Hvězdného šéfa jsem ani nedočetla, tato kniha byla sice o něco lepší, ale poslední strany už jsem brala jen tak letem. Nesedl mi styl a příběh byl i v rámci tohoto žánru neorigiální a předvídatelný. A epilog už byl jen jedno velké klišé. Celkově spíš podprůměr a hodně zvážím, jestli dám autorovi ještě šanci.

veronika0382
02.11.2019 5 z 5

A mně se moc líbila. Uvítala jsem právě to, že autor píše stručně a jasně, žádné nudné pasáže, či zdlouhavé myšlenkové pochody. Navíc zde najdete všechno - malé tajemství, bolest, zradu, erotiku, zvraty, lásku, přátelství, ale také popsané zákulisí Hollywoodských studií, kde Ash pracovala. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

LilianaFalcon
30.10.2019 2 z 5

Předvídatelný děj mi většinou nevadí, ale tady to bylo až moc okaté. Psychologie postav odfláknutá. Spousta nudných pasáží,... Autorky styl není pro mě.

DominaCZ
24.10.2019 4 z 5

No, je to jednoduché, ale zas takový brak jak píšete to není, jsou mnohem horší šunty.
Na to že to psal chlap to špatný není, dokonce to vyústění má hlavu a patu a důvod je "omluvitelný" a logický.
Máte tam sex scény, romantický slovíčka, ženský sračičkový řečičky, jeho něžnou i tvrdou stránku, je nabušenej i něžnej, je tatér. Chcete prostředí salonu - i v něm jsou scény a rozhovory s kolegy z práce. Máte scény z její práce z prostředí z televize. Vzpomínky, slzy, svatbu, usínání v náručí, běhání s pejskem, vyjížďky na motorce. Co chcete víc ?

Jediný co jsem tam nemusela nebylo ani tak to jejich vnitřní přemýšlení a nípání se v neustálým kolotoči duševních otázeček o lásečce, ale její práce.
Ta mě jakože fakt nebrala a to, že si někdo nechá tetovat orla na hrudník, sledovanost jak sviňa nezajistí, to nás trenére MMA nehoupejte, to zas jako ne.
Jinak na chlapa dobrý, co by ne.

Chce to nečekat moc nebo nebejt upjatej. Takovejch srajd je kolem nás moc a všechny jsou o tunu horší než tohle, to MNĚ můžete věřit.
Prostě v klídku děj o dvou děckách, co se SPOILER
na maturáku beze slova rozešli, teď se sešli, ojíždějí se kde možně, mají tuny peněz, slávu a
KONEC
dopadne to jako vždy.
Navrch je tam hustej pejsek a zrzavej týpek, kterej neví jak dopadl Romeo a Julie. Super ne?
(a ta obálka? já nevím, někoho mi připomíná...Pitta?)

Ewwe
17.10.2019 2 z 5

Nemůžu si pomoc, ale knihy od Hawkinse jsou prostě odfláknuté. Přitom vybírá zajímavé prostředí - gastronomie, tetování a Hollywood, ale neumí z toho dostat maximum. Děj byl předvídatelný, což o to, ale opět uspěchaný a spousta otázek ve vzduchu. Bylo to postavené na křivdě z minulosti, díky tomu o svůj vztah přišli a v knize je tomu věnováno pár řádků? Tři čtvrtě knihy plyne, dozvídáme se o tom, co měli k obědu, jaké drinky pili atd, ale konec opět uříznutý jako to bylo u knihy Hvězdný šéf. Ne, od tohoto autora už po případné další knize nesáhnu.

rajcatko
11.10.2019 2 z 5

Úplně obyčejný příběh. Zítra si nebudu pamatovat o čem to vlastně bylo.

margitka13
10.10.2019 1 z 5

Musela som to odpískať. Došla som asi do polovice knihy ale potom nie a nie sa donútiť to dočítať.
Za mňa veľké sklamanie. Dej bol strašne predvídatelný. Proste obyčajná romance kde sa nedeje nič zaujímavého.

astra3
07.10.2019 4 z 5

Nic světoborného, určitě jsem četla lepší.

luzajickova
29.09.2019 5 z 5

Děj se četl celkem rychle :)
Nelíbilo se mi co Ashin otec udělal..
Teo je zlatíčkoo ♥

ladyKristyn
28.09.2019 4 z 5

Docela pěkný příběh na jeden večer, nic závratného se nic nedělo. Jako vždy pěkný chlap, pěkná holka a láska jak trám.

happy19
26.09.2019 5 z 5

Naprostá spokojenost!
Styl psaní "přímo na věc":-)))
Bez zbytečného natahování!
Samozřejmě korunováno epilogem k uspokojení romantické duše:-*
Ženský,nechápu tak nízká hodnocení..jsou horší,třeba Kontrakt?:-D

láska USA (Spojené státy americké) první láska romantika tetování

J. D. Hawkins
americká
2019  73%Hvězdný šéf
2019  73%Láska a tetování
2020  73%V pokušení
2020  69%Neprofesionál
2022  65%Bezchybní

Kniha Láska a tetování je v