Láska a dym

Láska a dym https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508424/mid_laska-a-dym-ie3-508424.jpg 4 14 4

Láska a dym je jedným z najznámejších románov populárnej americkej autorky. Jeho námetom je pútavý príbeh Rivy Stauletovej, ktorá krásou, bohatstvom a vystupovaním priťahuje pozornosť všade, kde sa objaví. Riva však nebola vždy takouto chladnou a sebavedomou ženou. Kedysi sa volala Rebecca a bola najmladšou z chudobných sestier Bensonových. Jej krása a vtip upútali pozornosť študenta práva Edisona Gallanta, príťažlivého, ale bezcharakterného mladíka. Neskúsená Rebecca nevedela odolať jeho šarmu a podľahla jeho egoistickým chúťkam. To ju poznačilo na celý život...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Love and Smoke , 1992

pegasek
24.03.2021 5 z 5

Za mě to byla nejlepší kniha kterou jsem od této autorky četla.Dej byl poutavý a nepředvídatelný.stoji za to si ji přečíst,protože na vás udělá dost silný dojem

helena9598
08.04.2020 3 z 5

Hezky napsaný příběh. Nebylo to úplně dle mého gusta. Ale jistě stojí za přečtení.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Romantický poutavý příběh.

PomněnkaPrvní
14.10.2013

Anotace prozrazuje příliš mnoho, pokud jste tak ještě neučinili, nečtěte ji. Tato kniha se autorce opravdu povedla, obdivuhodně se jí podařilo vykreslit nejrůznější charaktery postav, ať hlavních, či vedlejších. Nejvíce se mi líbilo, jak zvládla popis až psychopatického pana Gallanta, jeho zvrácenou logiku. Není to klasický příběh z červené knihovny, na jaké jsme od paní Blake zvyklí, ale i romantika se tam najde.