Zločin v amfiteátru

Atény let dvacátých jsou místem nebezpečí a nedodržování zákonů. Uprostřed tohoto chaosu zinscenují amatérští herci v jednom z antických amfiteátrů představení Agamemnon. Když je představitel hlavní role nalezen v Agamemnonově lázni mrtvý, stejně jako sám proslulý řecký bojovník, rozhodne se archeoložka a příležitostný detektiv v jedné osobě Laetitia Talbotová vypátrat, kdo za zrůdným zločinem stojí. Ve chvíli, kdy už dokáže odhalit mnohá znepokojivá tajemství, vrah udeří zlomyslně znovu a po celé zemi za sebou nechává řadu smrtonosných odplat, které podněcují další vražedné události. Laetitia se musí opět spolehnout na svůj důvtip, svou odvahu a schopnost zacházet se zbraní, aby přerušila řetězec násilí, které se začalo rozvíjet jak řecká tragédie… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55489/zlocin-v-amfiteatru-55489.jpg 3.48

Laetitia Talbotová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Olympia

A Darker God

Kniha Zločin v amfiteátru

zazvorka
29.04.2020

Přečetla jsem za cenu velkého úsilí. Rádoby Agatha, ale chybí tomu ta lehkost. Zápletka i prostředí zajímavé, věřím, že kdyby to Agatha Christie převyprávěla, dostalo by to spád a šmrnc. A nebyla by to taková dřina číst.

Pet007
18.01.2015

Konečně jsem knihu zdolala, celkem ušla, ale čekala jsem od následovnice Agathy Christie trochu víc.