Tajuplná zahrada

Tajuplná zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144923/tajuplna-zahrada-144923.jpg 4 88 17

Dámy v přestrojení série

Spisovatelka a profesionální společnice Evangeline Amesová si pronajme dům na předměstí městečka Little Dixby, daleko od Londýna, kde byla před nedávnem napadena. Fascinována paranormální energií vycházející z nedalekých Křišťálových zahrad potají přeleze zeď, aby pozemky prozkoumala. A když se znovu ocitne v nebezpečí, instinktivně zamíří právě do těchto zahrad. Lucas Sebastian je gentleman, který by nikdy neodmítl pomocnou ruku dámě v nouzi, i když mu neoprávněně vstoupí na jeho pozemek. Rychle se zbaví útočníka a trvá na tom, aby vše uchovali v tajnosti. Už tak o něm koluje spousta řečí, povídá se, že je na jeho zahradě ukrytý poklad a že jeho strýc – který zemřel za záhadných okolností – pořádal v domě okultní botanické experimenty. Lucas a Evangeline k sobě okamžitě pocítí silnou přitažlivost, avšak musejí se vypořádat s nejedním problémem. Ať už se ji snažil zabít kdokoliv, zkusí to znovu. Ale kdo to může být? Brzy odhalí, že mají společného nepřítele. A jelikož energie vyzařující z Křišťálových zahrad narůstá, začíná jim být jasné, že pokud chtějí přežít, musí najít to, co bylo před dávnými dobami pohřbeno. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Crystal Gardens , 2012

vcielka
25.07.2023 4 z 5

trochu som nevedela, čo od toho očakávať, ale nakoniec to bola príjemná oddychovka. Trochu naivná, ale bavilo ma to

Ála1968
07.06.2023 4 z 5

Bylo to super.Zase něco jiného než obvykle,ale Amanda píše krásně a má styl.

pip11
14.03.2022 4 z 5

Příběh z Křišťálové zahrady se mi líbil, je to příjemné oddechové čtení, kde nechybí tajemno a padouši.

Kudík
20.02.2022 4 z 5

Předně jsem překvapená, že se nejedná o trilogii, protože přeci jen "Dámy v přestrojení" jsou tři, a to Evangeline, Beatrice a Clarissa. Každopádně není špatná představa navštívit Křišťálové zahrady, ale asi jen přes den. :) Evangeline i Lucas jsou sympatické postavy, se spoustou skrytých vloh, hlavně co se paranormálna týká. Kdo už od autorky něco načetl nebude překvapen.
SPOILER: Líbily se mi zde i "záporné" postavy, jako třeba Sharpy Hobson a jeho "zkompostování". :)

petulik330
10.12.2020 4 z 5

Prcvní kniha od autorky a velice se mi líbil. Láska a paranormální jevy.. příjemná konbinace. Na tét knize se mi líbilo to, že autorka zasadila příběch který se odehrával na zahradě panství a od toho neodpočovala.
Můžu jen doporučit.

moudivlacek
18.06.2020 4 z 5

Hezký romantický příběh o síle lásky protkané paranormálními talenty hrdinů. Od první chvíle je jisté, že si ti dva rozhodně padli do noty a budou se skvěle doplňovat. Skvělé pro odreagování a vykouzlení úsměvu na tváři. Těším se na další díl série.

Jelka
15.02.2019 4 z 5

Je to má první kniha od této autorky. Nějak mě nechytla, ale jelikož mám doma půjčený druhý díl a musím říct, že ta je o dost lepší a to jsem v půlce. Řekla bych, že tento díl mě příjemně navnadil a uvedl do paranormálna a druhý to krásně doplní:-).

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Další skvělé dílo, které nás přenese do okouzlující minulosti.
Opravdu doporučuju :)

Majdule
17.03.2017 4 z 5

Mám romance této autorky opravdu ráda, zejména když se vrací do viktoriánské Anglie. Lucas a Evangeline jsou sympatické a přitažlivé postavy, které nám umožní ten správný únik od reality.

lucie2371
05.12.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila ale ne zase tolik abych si jí musela přečíst znovu.

Laf
29.06.2014 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Chytla mě už od začátku a musela jsem ji rychle dočíst, abych zjistila, jak to všechno dopadne. Nechybí ani pořádná dávka paranormálna. :)

zoja
31.01.2014 3 z 5

Myslím si, že starší tituly od Amandy byli mnohem lepší. Posledních pár let je v příbězích až moc paranormálna :-O

Nikolka001
30.09.2013 4 z 5

Tajuplná zahrada se mi moc líbila.Děj knihy se odehrává v dřívější době. Musím se přiznat, že takové knihy často nečtu.
Kniha s prvkem erotiky a paranormálna. Velmi příjemné čtení. :)

Monicay
03.06.2013 4 z 5

Hezká kniha. Přečetla jsem ji za jedno deštivé sobotní dopoledne. V knihách Amandy Quick nejde ani tak o složité zápletky (hrdiny a padouchy lze rozeznat velice rychle) jako spíš o příjemný romantický příběh, který pohladí po duši. Tajuplná zahrada byla moc zajímavá, hned bych šla na exkurzi.

modranka
17.04.2013 3 z 5

Komu vyhovuje mystická téma, odporúčam prečítať. Pre mňa je to už asi neoriginálne. Preto sťahujem 2 hviezdičky. Inak sa kniha čítala veľmi dobre.

kolacky
01.03.2013 5 z 5

Pěkné počtení! Tajemství, paranormálno, krystaly, příjmení Sebastian - tuším souvislosti s Arkánami, respektive s Harmony...

kika 13
26.02.2013 4 z 5

Pěkně psané pohodové čtení nenáročné.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948