Labyrint

Labyrint https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202160/bmid_labyrint-sq8-202160.jpg 4 82 28

Psychologický thriller. Jedenáctiletá Magda zmizela z domova, když její rodiče Asa a Martin večeřeli v nedaleké restauraci. Martin odevzdaně čeká na výsledky vyšetřování, ale Asa se pouští do zoufalého pátrání na vlastní pěst. I Martinův kolega Tom, zdrcený z rozchodu s Katjou, hledá stopy vedoucí k Magdě, zatímco Katja chce začít nový život v New Yorku. Všichni čtyři však mají svá tajemství a ta brzy vyplují na povrch.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Brána

In i labyrinten , 2014

malen
11.02.2016 4 z 5

Uff! Pro mě to tedy byla síla ! Napínavé, měla jsem co dělat, abych se nepodívala na konec. I když po přečtení jsem zjistila, že by mi to stejně nepomohlo.:) Pohled na věc očima více postav - velice dobrý, i když místy jsem se trochu neorientovla v čase. Také se mi to - vše souvisí se vším - zdálo moc přehnané.. A ten konec ! Pane spisovateli, co jste mi to udělal ?!!Myslím, že na knížku určitě nezapomenu.

lucie2371
08.02.2016 2 z 5

Kniha se četla příjemně, jen mě trochu vadily návraty do minulosti. Nejsem na to zvyklá a tak mě to trochu mátlo a občas jsem se ztratila v ději. Kniha byla jinak napínavá, ale zklamal mě "nedokončený" konec, kdy jsem se chtěla dozvědět, kdo vlastně Magdu unesl, nebo co se s ní ve skutečnosti stalo, nedočkala jsem se...(jednu teorii ale mám, myslím,že to bylo v knize naznačeno...i když nepatrně) Nicméně konec jsem čekala o trochu lepší.

doroth28
02.09.2015 5 z 5

Perfektně napsaná kniha! Přesně podle mého gusta. Konec knihy mě určitě nezklamal, naopak spadla mi brada!

MichelleS
22.08.2015 4 z 5

Pěkný psychothriller, zvlášť to postupné skládání střípků do celkového obrazu vytváří příjemné napětí. Ale celkové řešení mě lehce zklamalo. A počet osudných setkání a náhod byl pro mne přehnaný.

aneleh18
28.04.2015 3 z 5

No - asi trochu rozpačitě. Na mne moc psychologie. Ale zajímavě zpracované téma, postavy velice dobře propracované. Nemůžu říci, že autor přestřelil a poslal postavy do nepravděpodobných portrétů, kterým by čtenář nevěřil. Ale před touto knihou jsem dočetla Poutníka a kdo to znáte, víte o čem mluvím. Máloco teď bude mít úspěch, než knihu Já, Poutník strávím. Ale to sem nepatří.

Hella
24.03.2015 4 z 5

To já si narozdíl od jiných hodnotících v průběhu čtení - dokonce několikrát - řekla:"Jo, pecka!!!". Příběh mě vysloveně pohltil, nemohla jsem knihu odložit, abych se už už dozvěděla ono rozuzlení... Jenže to mě právě zklamalo ... bez mučení přiznám, že jsem příliš nepochopila, kdo za to byl odpovědný a co se vlastně stalo.

Raysee_97
02.01.2015 3 z 5

Já vám nevím, ale tak nějak to nebylo ono. Svým způsobem jsou vnitřní boje hlavních hrdinů velmi zajímavé, ale přesto mě nějak nenadchly. Rozhodně jsem si při čtení neřekla "Páni, to je úžasná knížka na kterou nezapomenu", ale ani "Víc už nezvládnu, i 50 přečtených stránek je dost a končím". Myslím ale, že tato kniha si nějaké své příznivce najde, za mě bohužel velmi rozporuplné pocity ...

RADOST
24.09.2014 4 z 5

Zajímavý příběh o hledání. Nejde jen o hledání ztracené jedenáctileté dívky, ale především o hledání sebe sama, hledání příčin a důsledků vlastního chování. Ten důraz na vnitřní život hrdinů mě zaujal. Křehkost našich niter a necitlivé zásahy do psychiky mohou mít katastrofální následky.

švédská literatura severská krimi švédské detektivky

Autorovy knížky

Sigge Eklund