Kulka

Kulka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298379/bmid_kulka-bVL-298379.jpg 4 958 278

Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná, protože její biologické rodiče zastřelili v Atlantě, když jí byly tři roky. Ona sama byla postřelena také, ale přežila. Pachatel nebyl nikdy dopaden. Caroline tedy vyhledá novináře, který o vraždě kdysi psal. Ten jí navrhne, že s ní udělá interview, což by mohlo přitáhnout pozornost veřejnosti, aby se o své minulosti mohla dozvědět více. A opravdu, Caroline se začínají ozývat pamětníci – bývalí sousedé, policista, jež případ vyšetřoval či otcův kamarád. Jenomže i vrazi čtou noviny…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Bullet , 2015

veronika9143
15.09.2016 5 z 5

Kulka se mi dobře četla, měla spád a nedočkavě jsem otáčela stránky. I přes to, že jsem vraha odhalila, tak konec jsem tedy nečekala, samotné rozuzlení bylo pravým opakem. Na druhou stranu proč ne.

amladar
15.09.2016 4 z 5

Škoda, že celá kniha nebyla tak dokonalá jako její první polovina. Dalo se z bezva nápadu vytěžit více. Ale slušná kniha, určitě stojí za přečtení :-)

Ajuszka
12.09.2016 5 z 5

Zase jedna z těch lepších:) Velmi dobře se četla,super závěr:) Určitě se k ní ještě někdy vrátím

Kesssssi
12.09.2016 4 z 5

Přijemná, čtivá kniha. Za mě pohodové čtení s fajn příběhem. Není potřeba nad příběhem nijak extra přemýšlet. Přesto jsem trochu postrádala nějaké napětí. Doporučuji vzít jako oddechové čtení na dovolenou.

Ceeca
11.09.2016

kniha se mi líbila, napínavé, čtivé, zajímavé

makke
09.09.2016 4 z 5

Zajímavý námět, kniha má od začátku vcelku slušný spád, jen ten závěr... přišlo mi, jako by autorce došly síly a tak kombinovala až překombinovala.

Illaa
06.09.2016 3 z 5

Do poloviny knihy jsem byla nadšená, pak mé nadšení začalo postupně vychladat. Závěr nebyl tak překvapivý, pro mě spíše přitažený za vlasy.

V28
06.09.2016 5 z 5

Splnila mé očekávání. Příjemná, zajímavá, odpočinková detektivka, která se rychle četla.

kneslova
01.09.2016 4 z 5

Celkem dobrá kniha, příjemné čtení, detektivka kterou si ráda přečtu, ale popravdě u bestselleru bych čekala trošinku něčeho navíc....

adelaska
22.08.2016 5 z 5

Opravdu nenáročná kniha u které člověk nemusí ani tak přemýšlet, což je u thrilleru vzácnost. Moc se mi líbil styl autorky, četla se neskutečně rychle. Doporučuji

Sarance
21.08.2016 4 z 5

Dobrá kniha, bavila, ale konec mě zklamal, hodně předvídatelný což nevylučuje, že jsem si její čtení užila.

Jaruš7
20.08.2016 5 z 5

Skvělé čtení, dramatické, bez drasťáren, prostě pohodový zážitek se zlatou pečetí.

Terezk-a
17.08.2016 5 z 5

Čtivá knížka.
Žádné zdlouhavé pasáže, děj je chytlavý a konec nepředvídatelný.
Kniha mě moc bavila a četla se mi skvěle.

Michaela91
15.08.2016 4 z 5

Povedená kniha, drží čtenáře v bdělosti a nutí číst dál. Myslím, že je dobře napsaná snadno pochopitelná. I děj se mi líbil, nebylo tam moc akce a celá věc s kulkou v krku se řešila tak nějak pomalu ale plynule. Myslím, že jako kniha na takové pohodové letní čtení určitě stojí za přečtení.

mmmisulka.r
08.08.2016 4 z 5

Celkem zdařilý román, ale pro mě zdaleka ne Thriller a bestseller! Sice skvěle psaný, takže čtenáře neustále drží v bdělosti, ale postrádalo to jakýsi akčnější šmrnc. Jinak ale dobré čtení! Recenze v záložkách - Knižní deníček!

Babouš
03.08.2016 4 z 5

Originální zápletka, která udržuje pozornost až do konce, skvělý vypravěčský styl. Jenom nevím, jestli jsem se thrillerů v poslední době už nepřesytil, protože konec mě nepřekvapil. To je ale asi jediná výhrada. Kulka je ideální na prázdninové odreagování, pořád se tam něco děje, takže nikdy nestihne nudit.

tereza2317
27.07.2016 4 z 5

Kniha je velmi čtivá - jako by Vám vše vyprávěla kamarádka u kávy. Nápad je dobrý, postavy uvěřitelné, hlavní postava sympatická. Autorčin styl je vcelku originální. Používá pěkné obraty... zkrátka mě to celé bavilo a kniha určitě stojí za přečtení. Velmi dojemné je pak Poděkování v závěru. 80 %

macer1991
09.05.2016 3 z 5

Námet bol výborný , ale zázrak sa nekonal. Neviem , či to bolo slovenským prekladom, ale stred knihy sa strašne ťahal ......Začiatok **** , stred * , záver *** .......Skore 2,5*