Kuchařka pro začátečníky

Kuchařka pro začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173529/bmid_kucharka-pro-zacatecniky-pgl-173529.jpg 5 25 19

Iris30
31.03.2024 5 z 5

Kuchařku jsem kdysi zdědila, a su za to neskutečně vděčná,
je to poklad, alespoň pro mně, stále z ní čerpám a asi nikdy nepřestanu.

Moudd
26.05.2023 5 z 5

Za mě nejlepší kuchařka. Dostala jsem ji kdysi jako mladé děvče a dodnes do ní občas nahlédnu,jak má co správně chutnat. Klasická česká kuchařka pro každého!

evelýny
21.09.2019

Knihu jsem dostala od tatínka, protože brzy pochopil, že v minulém životě jsem opravdu nebyla Magdalena Dobromila Rettigová :-)
Díky této knize jsem se pro mé přátele stala Magdalenou Dobromilou, ale můj manžel věděl své... )
Z mého pohledu perfektní kuchařská kniha nejen pro začátečníky.

Zajímavost: Historie se prý opakuje, ale moje dcera vaří bez kuchařek a je vynikající kuchařkou. Ale při každé návštěvě vyžaduje ,,moje" vepřové maso v mrkvi. Tímto vyjadřuji dík kolektivu autorů...

Nele
15.08.2019 5 z 5

Neocenitelný pomocník - dodnes :)

tygřík2
09.08.2019 5 z 5

Kuchařka je sice určena primárně pro začátečníky, ale občas do ní, i po těch všech letech, jedním očkem ráda mrknu. (Ale nikde to na mne neříkejte:-))))

Radka1911
28.06.2019 5 z 5

Absolutně skvělá kuchařka "pro začátečníky", recepty jsou očíslované podle obtížnosti a zkušeností. Všechny postupy jsou velice podrobně popsány, takže i absolutní laik je podle ní schopný hned vařit.

WERA842
02.01.2019

Tuto kuchařku jsem dostala od svého dědy v r.1982. Dosud ji používám, je super, ráda bych ji pořídila svému synovi

jitkamik
24.06.2018 5 z 5

není lepší kuchařka pro nás, co neumíme vařit

zuzana4669
15.11.2017

Tato kuchařka je opravdu k nezaplacení. Učila se z ní vařit moje maminka, potom táta, když mě doma hlídal a nakonec já. Bohužel doma máme jen jednu a když jsem se nastěhovala k příteli, dostala jsem Otovu kuchařku naší vesnice, která podle mě už není tak dobrá. Možná je to zvykem, ale opravdu po této kuchařce pro začátečníky jsem vždycky sáhla a našla to, co jsem potřebovala a jídlo opravdu bylo dobré.

ddkk
14.11.2017 5 z 5

Tak podle téhle kuchařky jsem se někdy v 80. letech učila vařit. Dodnes ji mám a občas nakouknu...doporučuji všem, jsou v ní úplné základy všech klasických českých a moravských jídel. Doporučuji!

Jirinamac
07.10.2016 5 z 5

To byl můj první poradce v dobách mého mládí, ale i dneska tam občas hledám inspiraci, i když už dneska umím uvařit víc než čaj, kafe,míchaná vajíčka a krupicovou kaši.

helča5
04.06.2016 5 z 5

tuto kuchařku mám doma,ale v salátovém vydání,když jsem ležela 3 měsíce v nemocnici s klišťovkou a muž se staral o naše 3 děti,tak z ní stále vařil,je skvělá,ale bohužel některé stránky michybí,ráda bych jí koupila,ale za rozumnou cenu

Marketka-ketka
23.02.2016

Kuchařku jsem po dlouhém hledání tady na bazaru sehnala, mamka jí má už léta, tak už se těším až začnu vařit z té svojí. :-)

Gaudi1
18.02.2016

Dobrý den, též scháním tuto kuchařku pro dceru. Mám ji ve své sbírce kuchařek a mám ji nejraději. Jitka

vodam
16.03.2014 5 z 5

Ano tak jako paní Pavla i já velice sháním tuto knihu pro svou dceru, jelikož tu co mám já, té se nevzdám. Je to úžasná kniha, velice naučná a hlavně snadno se z ní vaří. Tato kniha byla skutečně napsaná pro absolutní začátečníky, kteří opravdu, ale opravdu viděli jídlo pouze jako konzumenti.

pavla.k
29.01.2014 5 z 5

Tak tuto kuchařku mám od dob, kdy jsem se učila vařit, a byla mi opravdu velkou oporrou. Dneska bych jí ráda koupila svým dětem, které ji na mě loudí, ale bohužel, nebyla znovu vydána.

Wyder
29.12.2013

A kterou jinou dnes dostupnou kucharku byste pro zacatecniky doporucili?

agnes25
08.12.2013

Podle této kuchařky jsem se naučila vařit.Recepty jsou psané srozumitelně,krok za krokem.

oolinkaa
19.11.2013 1 z 5

Žádné jídlo mě bohužel nenadchlo, nejsem si jistá, zda úplný začátečník se bude chtít pouštět do takových jídel, jaké tu jsou nabízené :(