Kto naozaj som? - 25 testov, ktoré odhalia vašu osobnosť

Kto naozaj som? - 25 testov, ktoré odhalia vašu osobnosť https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505875/bmid_kto-naozaj-som-25-testov-ktore-odha-tML-505875.png 4 5 3

Fascinuje vás hľadanie informácií o tom, kto sme a čo nás motivuje? Kniha prináša širokú škálu preskúmaných testovacích programov, ktoré môžete použiť v domácom aj pracovnom živote. Autorka do nej zaradila 25 testov a formulácií inšpirovaných rozličnými modelmi osobnostných testov vrátane podrobných výsledkov a výkladov. Pred každým testom je úvod napísaný ľahko pochopiteľným štýlom. Testy môžete použiť na prelomenie ľadov alebo ich dajte vypracovať členom rodiny či priateľom. Zabavíte sa pri nich a azda vďaka nim objavíte čosi, čo ste síce už vedeli, no nikdy ste si to nepripustili. Ste introvert alebo extrovert? Aký druh komunikácie uprednostňujete? Ktorý šport je pre vás dokonalý?... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ikar (SK)

The Book of Personality Tests: 25 Easy to Score Tests that Reveal the Real You , 2020

dzejkbeltygros
08.12.2023 3 z 5

Pokud nebudete mít velká očekávaní, tak bude kniha fajn. Já miluju různé testy, takže za mě super, ale spoustu testů si můžete udělat na internetu. Stejně o vás pouhých 12 otázek zase tolik nevypoví. Znovu bych si knihu asi nekoupila, ale když už ji mám, tak si ji nechám. Třeba ji použiju někdy v budoucnu v práci.

Starmoon
17.11.2022 3 z 5

Na knihe sa mi veľmi páčilo, že pred každým textom priniesla autorka zhrnutie, z akej teórie/štúdie vychádza, a na konci odkazy pre tých, ktorý by sa chceli téme venovať viac. Samotné testy však boli, nič v zlom, veľmi často lifestylové a predvídateľné. Ako zábavka na jeden večer fajn, žeby to však človeku poskytlo úplne nový pohľad na vlastnú osobnosť, tomu sa mi veriť nechce. Nevraviac o tom, že medzi testy, ktoré sa snažili aspoň tváriť seriózne, sa akosi dostali aj perly typu „ktoré je vaše slnečné znamenie“ alebo „ktoré je vaše duchovné zviera“.

KorovaLtd.
11.11.2022 3 z 5

Celkem zajímavé a lehké čtení, ale nelze si s testy hrát donekonečna. Rodinná zábava, která někdy sklouzává ke stylu testů z dívčích časopisů minulých let (např. Top Dívka, Bravo Girl). Takže pro mě jasný průměr.

testy typologie osobnosti

Kniha Kto naozaj som? - 25 testov, ktoré odhalia vašu osobnosť je v