Nepřítel

Nepřítel https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161429/bmid_nepritel-JDl-161429.jpg 4 21 8

Krycí jméno Tesseract série

< 2. díl

Zabiják s krycím jménem Tesseract se pod tlakem okolností rozhodl dát se zapsat na výplatní listinu někdejšího nepřítele. Pro začátek dostane od CIA za úkol odstřelit jiného nájemného vraha, který má zlikvidovat vlivného ruského obchodníka se zbraněmi. A tím se celý kolotoč roztočí. Dva nejbohatší světoví překupníci zbraní se náhle pouštějí navzájem do války. Přesně podle scénáře CIA, která jimi hýbe jako loutkami. Jenže jakou roli v tom hraje Tesseract? To ani on sám neví jistě. Jako obvykle jsou ale ve hře brutalita, smrt a zrada. Ať už je to v Bukurešti, v Berlíně nebo v Minsku, všude budeme bez dechu přihlížet neuvěřitelným akcím. A přestože na zabíjení lidí není vůbec nic obdivuhodného, nejspíš se kupodivu přistihneme, že tomuhle geniálnímu padouchovi se specifickým humorem bůhvíproč držíme palce a přejeme štěstí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Metafora

The Enemy , 2012

knihomolka525
16.08.2021 1 z 5

pokračování Lovce.Myslím ,že obsah by šel zkrátit na polovinu.Jako kdyby tuto knihu psal někdo jiný.

jprst
18.02.2020 2 z 5

Výrazně slabší než první díl, chvílemi i nuda, prostě kniha, na kterou si zanedlouho ani nevzpomenu.

TeaPeter
27.12.2019 5 z 5

Výborný thriller. Na začátku jsem trochu znejistěl, jestli nebude slabší než první díl, ale obavy se brzy rozptýlily. Velká škoda, že u nás nevyšly další díly této série. Asi to zkusím v originále.

janina66
09.01.2019 5 z 5

Super, čtivé a napínavé až do konce. Miluji tyto knihy

wildo32g
01.09.2017 5 z 5

Je to skutočne dobre "čtivá " kniha so strhujúcim a napínavým dejom až do konca.Skutočne stojí za to ju prečitať.

Iny
16.01.2017 4 z 5

Nepítel mě mile překvapil, chvílemi jsem se sice ztrácela v ději a přiznávám, že i nudila...Ovšem jen do té doby, než jsem se rozečetla. Pro mě dobrá a vcelku čtivá knižka. ☺

kalache
03.05.2015 3 z 5

..to je snad námět na počítačovou hru,nebo naopak...

Hella
13.11.2013 2 z 5

Ufff, od půlky knihy jsem se do čtení vysloveně nutila. A to mám tenhle špiónský a akční žánr hodně ráda... Nicméně tohle je velmi slabý odvar Mitche Rappa a ani předchozí díl Lovec bohužel sérii zrovna nezachraňuje.

Tom Wood
anglická, 1978