Krvavý uzel

Krvavý uzel https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205336/bmid_krvavy-uzel-205336.jpg 4 17 4

Detektivní příběh z prostředí námořního jachtingu. Novinář Bill odhaluje záhadnou minulost svého otce a současně je strháván do temného zákulisí politických intrik a násilných smrtí. Jeho hledání pravdy se stává tvrdým bojem o přežití, spletitá minulost krvavým uzlem.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Blood Knot , 1995

janina66
30.08.2020 5 z 5

Sam Llewellyn píše detektivky z námořního jachtingu stejně dobře jako Francis o koních. Novinář Bill pracuje na lodi s mladými delikventy. Když objeví mrtvolu, začíná sám vyšetřovat a ocitá se tak v ohrožení života. Nejvíce mě zaujala cesta do Estonska. Poprvé jsem tuto knihu četla před 25lety, kdy u nás vyšla(1995). Takže jsem si už tak moc nepamatovala. Dnes jsem si knihu osvěžila odpolední četbou.

denib
24.09.2017 5 z 5

Mně se to líbilo. Stylem psaní mi to hodně připomíná Dicka Francise, jen je třeba si místo koní představit plachetnice :-) Samozřejmě až tak dobré to není - pan Francis byl spisovatel s velkým S. Ale i tak to má ode mě plný počet. Je to nápadité, napínavé, občas humorné.

Ivan F
22.07.2017 3 z 5

Knihu som si vybral ako nenáročné čítanie na leto. Presne to mi kniha priniesla, vyslovená letná spokojnosť. Inak je to v mori detektívok sivý priemer, len to more a lode ju ozvláštňovali. A to mi naozaj rezalo.

Skripi
09.03.2016 3 z 5

Lepší priemer, ale dobre sa to počúvalo. :)