Krvavá řeka

Krvavá řeka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18809/bmid_krvava-reka-VPA-18809.jpeg 4 284 34

John Pellam série

V pořadí druhá kniha s Johnem Pellamem v hlavní roli, která je nám servírován na zlatém podnosu přímo z rukou Jefferyho Deavera, kuchaře nejpovolanějšího z nejpovolanějších. Tentokrát Pellam, vyhledávač filmových exteriérů, přijíždí do Bohem zapomenutého města zvaného Maddox. Krátce po svém příjezdu je svědkem přestřelky, při níž jsou za řeku Styx posláni dva lidé ( tímto idiomem se rozumí zavražděni ). Pellam by měl vypovídat, alespoň to tak po něm žádá místní policie, která se případem zabývá.Vypovídat by bylo ale velmi nerozumné, protože silné karty v rukou drží také gangsterský boss Ralf Balles, jehož přivrženci mají vraždy na svědomí. Pellam se souhrou osudu ocitá v kompromitující situaci. Do všeho se ještě připlete blondýnka, která chce Pellama jako takového. Příběh plný zvratů, mistrných dialogů a neskutečně živých postav čeká jenom na vás...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Bloody River Blues , 1993

Ulala
25.09.2016 3 z 5

Četla jsem autorovy knihy z této série na přeskáčku. Ani to nevadilo, dějově na sebe nějak moc nenavazují. Krvavá řeka byla poslední a buď jsem již byla přesycena Pellamem, anebo to bylo komplikovaným dějem a množstvím postav, které bych si musela napsat vedle na papír, abych se v nich vyznala, kniha mně nechytla. Nemohla jsem se prokousat dějem. Posledních pár stránek sice mělo spád, ale docela jsem byla ráda, že jsem u konce.

Meluzínka
20.09.2016 2 z 5

Bohužel jsem knihu nedočetla.Připadá mi to jako bych četla 2 knihy na jednou :)Dávám 2* protože se mi nelíbí slovo odpad :-(

vangog
27.05.2016 2 z 5

Nuda.
S tímto hrdinou se mu to nějak nedaří

pidalka777
23.12.2015 1 z 5

Je mi moc líto, že jsem musela dát takové hodnocení. Kniha mě od začátku nebavila, říkala jsem si, že to bude jako s knihou Zahrada bestií, která se nakonec rozjela a líbila se mi. Bohužel tato se nerozjela a dočetla jsem to s vypětím všech sil.

Nunynka
03.09.2015 4 z 5

Ale tak jo,konec se mi líbil a některé zápletky taky,ale jak už tady někdo psal, měla jsem trochu problém rozeznávat kdo je kdo.

Šárka345
10.08.2015 3 z 5

Za mě můžu říct - slabota. Asi opravdu zatím nejslabší kniha ze všech. No uvidíme, jdu na Pekelnou kuchyni, snad si zase spravím chuť.

Val
11.09.2014 4 z 5

Nemůžu říct, že bych byla nadšená, ale rozhodně taky nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila.... Je fakt, že od Deavera zatím pro mě nejslabší. Každopádně se mi velmi špatně orientovalo v postavách. A to bohužel celou knihu. Neustále jsem přemýšlela, kdo je kdo .

astroweb
23.07.2014 4 z 5

Tenhle příběh se mi oproti zde uveřejněných komentářům líbil docela dost hodně.

Petr K.
09.10.2013 3 z 5

Jak pise ,,lanusinka,, da se to, ale tato kniha je ze serie s Pellamem opravdu nejslabsi. Ale urcite si prectete dalsi dil -Pekelna kuchyne. Ta je dobra a s Pellamem nejlepsi

lanusinka
23.07.2013 3 z 5

Jako dalo se, ale podruhé už po ní asi nesáhnu, přišlo mi to celkem neslané - nemastné...

rtesarova88
11.05.2013 2 z 5

tato kniha Deavera mě dost zklamala. začátek byl napínavý a zbytek knihy jsem se nudila.

Jančislava
16.04.2013 3 z 5

Knihy s J. Pellamem se mi moc nelíbí, bohužel, jinak mám Deavera moc ráda

Ra-Amon
02.04.2013 4 z 5

Druhý příběh Johna Pellama mě malinko zklamal, musím říci,že se mi více z trilogie líbilo Mělké hroby. Na příběhu se mi nejvíce líbil začátek a pak zajímavý a malinko překvapující konec, což ale u Deavera lze pokaždé očekávat. Dávám čtyři hvězdičky a jsem zvědavý na Pekelnou kuchyni.

Lazy
11.07.2011 3 z 5

Vcelku mě příběhy Johna Pellama moc nenadchly, prestože se týkají okrajově mého dalšího oblíbeného tématu, totiž filmů.