Krutá krása

Krutá krása https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427910/bmid_kruta-krasa-Lpn-427910.jpg 4 19 2

Bytová architektka Julia je nejen krásná a úspěšná, ale je i nevýslovně chladná. Proplouvá životem bez problémů, dokud nenarazí na Američana Brada Bradforda. Vášnivě se zamiluje. Jejich láska končí manželstvím a Julia s ním odjíždí do Ameriky. Zde se setkává s Bradovou matkou. Mezi ženami vzniká nenávist a začíná boj o vše...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

The Bad and the Beautiful , 1985

bedkniha
30.01.2016 5 z 5

Knihy s romantikou nevyhledávám. Nevím, proč jsem si tuto knihu vybrala, možná jsem chtěla po dlouhé době něco jiného. Kniha byla SUPER !!! Moc se mi líbila, četla se velmi dobře. Jsem zvědavá na další knihu od této autorky Soukromé peklo. Má sice nízké hodnocení, ale nechám se překvapit, třeba se mi bude líbit. Každému se přece líbí něco jiného.

Luccy78
16.05.2015 5 z 5

Příběh zamilované ženy, která si vezme rozmazleného svůdce žen, co se nedokáže vymanit ze silného vlivu své kruté a zákeřné matky. Velmi napínavý a barvitý příběh plný nástrah a zvratů, který je ale zároveň bohatý nadějí, oddaným čekáním a hledáním pravé lásky..

Vera Cowie
britská, 1928