Krize je výzva: Pozitivní přístup k osudovým zvratům

Krize je výzva: Pozitivní přístup k osudovým zvratům https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480832/mid_krize-je-vyzva-pozitivni-pristup-k--GF3-480832.jpg 4 4 2

V labyrintu života se občas stává, že se nám nedaří najít cestu ven. Jak objevit zakutálené Ariadnino klubko a vyjít z přítmí znovu na světlo, abychom nepropadli naučené bezmoci a neztratili radost ze života? Kniha známé německé psychoterapeutky ukazuje, že každá změna vychází z nás a že je možné se posunout o úroveň výš, kde najdeme odstup a ztracený klid. Nabízí způsob, jak najít východisko ze situací, které nás zasáhnou a jež nemůžeme sami ovlivnit, jako je náhlé úmrtí blízké osoby, rozchod nebo nečekaná výpověď, a popisuje různé vhodné postupy: oživení emoční inteligence, přijetí odpovědnosti za sebe sama, schopnost rozeznat vhodný okamžik či cvičení v odolnosti?... celý text

RebeccaLynn
30.08.2022 2 z 5

Kniha je psaná stylem, který mi připomíná příběh, a to mi žel v tomto případě tak úplně nefungovalo.

knihovna1
12.11.2021 5 z 5

Přívětivé rady, návody pro smutné okamžiky. Kniha je srozumitelná pro laiky. Obrázek v knize mi připomíná knížku Kam se poděl můj sýr. Ideální stav je, když spadnete na dno - zrodí se nápad či výzva a to vás vyvede zas nahoru.

Bärbel Wardetzki
německá, 1952
2020  78%Věčná touha po uznání: Perfekcionismus narcistních žen
2018  88%Neber si to osobně
2021  75%Krize je výzva: Pozitivní přístup k osudovým zvratům

Kniha Krize je výzva: Pozitivní přístup k osudovým zvratům je v