Jonas

Jonas https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74351/bmid_krasni-mrtvi-jonas-MxS-74351.gif 3 421 72

Krásní mrtví série

Nie sú živí, no nie sú ani mŕtvi. Sú niečo medzi tým. V priebehu jedného roka zomrú za zvláštnych okolností štyria krásni mladí ľudia, študenti ellertonskej strednej školy. Jonas, Arizona, Summer a Phoenix. Tá posledná smrť zasiahne Darinu najviac. Bol to jej chlapec, jej veľká, najväčšia láska... Je Darinino stretnutie s Krásnymi mŕtvymi skutočné? Čo znamenajú tie anjelské krídla, ktoré vidí, počuje a ktoré nakoniec sama dostáva? Jonas zomrel ako prvý, zabil sa na motorke. Je tu však toľko nezodpovedaných otázok.... Rovnako ako ostatní sa vracia do sveta živých z limbu, čakárne, kam prichádzajú duše zomretých, aby na ne našiel odpoveď. Darina je jediná, kto môže Krásnym mŕtvym pomôcť.... celý text

Petysa.k
12.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

Jája92
27.01.2018 4 z 5

Přesto, že takové knihy většinou nevyhledávám, sérii jsem si zapůjčila. Nemůžu říct, že bych se nudila, četlo se to dobře.

Katee
20.11.2017

Knížku jsem bohužel musela asi po 70 stránkách odložit. Neříkám, že je to odpad, ale už od začátku mi celý příběh přišel jako jeden velký brak. Darina se chová dětinsky, vyjadřování citů k Phoenixovi bylo až moc přeslazené na to, jak krátce spolu chodili. Navíc mi přišlo, že autorka už neví, co vymyslet, aby to v dnešní době někoho zaujalo, tak spojila snad všechny existující nadpřirozené schopnosti do jednoho... jako vážně? No, kniha nemusí být špatná, ale podle mě je to oddechovka, od které nemůžete čekat žádné zvraty ani originalitu :)

Abynka
12.11.2017 4 z 5

Knížka se mi velice líbila. Příběh byl velmi zajímavý, už se těším i na další díly. Musím říct, že mě dost oslovila hlavní hrdinka.

Tery11
15.09.2017 5 z 5

Jsem na začátku knihy a zatím se mi moc líbí

Lexa123
30.07.2017 2 z 5

Knížka mě nějak moc nezaujala ale aspoň se dobře četla a určitě si přečtu i další díly protože chci vědět jak to celé skončí.

ZoeKaplanová
08.05.2017 4 z 5

Kniha měla zajímavý děj, trochu i smutné tedy pro mě jsem velmi úzkostlivý člověk. ( Často brečím jak želva), všechny díly této série byly báječné

DracoMalfoy
26.02.2017 4 z 5

Bavilo, zajímavý děj a neokoukaný nápad. Za mě ano.

zeke_525
14.12.2016

podle komentářů nevím, jestli mě zaujme. Jsou dost negativní

melanka0331
10.12.2016 5 z 5

Mě se tahle knížka také líbila, a četla jsem ji nejenom kvůli hezké obálce(Tu mají všechny díly z celé série), ale také moje první seznámení se stylem psaní z pohledu první osoby(v případě téhle série z pohledu Dariny). Ale i spousta dalších knížek je napsaná v tomhle stylu, např.Na západní frontě klid(Paul Baümer), Prokleté město(Kendall Fletcherová), Hunger Games(Katniss Everdeen), Divergence(Beatrice „Tris“ Prior) a další. V závorkách jsou jména hlavních postav knih, co tady zmiňuji. Příběh se mi líbil, byl čtivý , a doufám, že další díly budou stejně dobré.

kercah
12.10.2016 3 z 5

Oddechovka :)

Julinka02
09.10.2016 odpad!

Knihu mi doporučila kamarádka a musím říct, že mě vůbec nezaujala.
Musela jsem se velmi přemáhat,abych knihu vůbec dočetla.

Eleanor65
17.06.2016

Já jsem knihu koupila ve zlevněných knihách kvůli obálce, což dělám skoro vždy:-) Nějak jsem to nepochopila, dočetla si do půlky a už si nekoupím ani další díl. Pro mě to tedy není, hlavně jsem se neustále musela vracet a číst některé pasáže dokola protože jsem se v knize stále ztrácela a nevěděla jsem kdo je kdo a co kdy udělal. Zmatek, tak bych knihu nazvala. Nejsem až moc náročná, ale není to ani na oddychovku. Taky mi ale není 13:-) je mi o dost víc:-) Martina

KateChatt
12.06.2016

Knihu jsem jsi chtěla přečíst jenom díky tomu, že jsem někde vzala 3 díl. Je to zajímavý nápad, i když jsem prvních pár stránek byla ztracená. Další díl si určitě přečtu.

combatgirl
24.01.2016 3 z 5

Knížka nebyla uplně nejhorší,už jsem četla i horší. Ale nebavila mě tak,že bych ji četla znovu.Hodnotím průměrně :-)

Laughtubbe
08.01.2016 3 z 5

Kniha byla... no čekala jsem od ní víc.Kniha má opravdu krásný přebal a to byl možná hlavní důvod proč jsem si ji pořídila domů.Nelituji že jsem knihu přečetla. Bylo to zase něco nového a originálního.Byl to opravdu zajímavý příběh.Možná si autorka mohla odpustit slovo ZOMBIE ale to není žádná katastrofa.
Darina v knize pomáhá objasnit okolnosti kolem smrti jednoho ze spolužáků, Jonase. Jestli se jí to podaří musíte zjistit sami ;-)

mirkol
21.12.2015 2 z 5

souhlasím s Laputika_3

Laputika_3
18.11.2015 2 z 5

Pro mne zklamání...
Celý děj se odehrál na prvních pěti stránkách a pak už to nebylo nic jiného než že pořád chodila za tímhle, pak za tamtou, pak za tim svým úchylným kámošem a celé se to opakovalo s výsledkem, že se od nich dozvěděla pěkný kulový...
Poslední stránky jsem nedočetla... Opravdu dlouho jsem z obsahu knihy nebyla tak zděšená... :(

Davina
28.09.2015 3 z 5

Tak to šlo opravdu rychle, za nějakých cca 5 hodin přečteno. Je to opravdu nenáročné čtení, které nijak extra nezaujme, ale ani neurazí. Přečtu si i ty ostatní díly, jelikož mě zajímá, jak ostatní zemřeli, ale také mě zajímá jestli vyřeší i Hunterovu smrt.
Na mě tam bylo možná až moc sladkých řečí. Myslí, že tam nebyla kapitola, kde by alespoň 6x nezaznělo "Miluji tě". Jak jsem psala, je to pro nenáročné čtenáře asi tak od 13 do 15, pak už z toho na větvi nejspíš nebudete, stejně jako já :) (Ale je to jen věc názoru a vkusu).

Xxlin
10.07.2015 1 z 5

Tak tuhle knizku nejak nemuzu rozchodit... tak primitivni dialogy jsem uz dlouho v zadne knize nevidela. Bud je to spatnym prekladatelem nebo proste autorka si s tim moc prace nedala. Naivita, nedotazenost, hrozne dialogy... namet dobry, ale zpracovani hrozne. Odkladam nedoctene, tohle se opravdu neda.

andělé fantasy

2011  68%Jonas