Krásná zajatkyně

Krásná zajatkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76685/krasna-zajatkyne-76685.jpg 4 17 2

Už jednou navštívil Simon Greville panství Grafton – aby se tady zasnoubil s mladičkou Annou. Pak ale vypukla občanská válka a Simon se postavil na stranu parlamentu, zatímco Anna s otcem přísahali věrnost králi. Po několika letech se Simon vrací jako nepřítel, dobude Grafton a jeho paní drží jako vězně. Ovšem touha po Anně ho neopouští a ona ho také stále ještě nepřestala milovat. Co v obou mladých lidech zvítězí? Oddanost jejich rozdílnému politickému přesvědčení, nebo láska…?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lord Greville , 2006

kacenka6144
05.12.2023 4 z 5

Po knížce jsem sáhla, protože jsem v poslední době četla víc příběhů ze současnosti a měla jsem chuť na nějakou tu historickou romantiku. Anna a Simon - dva paličáci bránící svou věc a tím pádem stojí na opačných stranách. Bohužel se jim do toho míchá láska i intriky a jejich vztah je tak trochu jako na kolotoči. U četení jsem se dobře bavila. Mělo to děj. Na Harleqinku docela dobré čtení. Někdy si zkusím najít nějakou další autorčinu knížku.

Ludmila02
19.10.2020 5 z 5

Nemá chybu. Romantika, skvělý příběh, trocha dobrodružství i vtipu a hlavně hrdinka není žádná nána.