Krásky

Patnáctiletá Izzie se musí přestěhovat do rodiny bohatého strýce. Jejich rozmazlená dcera Mira tráví čas nakupováním drahého oblečení, opalováním u bazénu a večírky. Samozřejmě že nepřijme dívku z chudých poměrů, která je navíc přímá a nosí oblečení za pár dolarů. Izzie se však nedá zdolat snadno a královna školy Mira je v šoku: není zvyklá, aby se jí někdo postavil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288519/krasky-8wo-288519.jpg 4.223

14.05.2017

Fajn oddechovka.

Žožik
23.01.2017

Přečetla jsem během včerejšího dopoledne a naprosto úžasné. Autorku mám moc ráda a četla jsem od ní již více knih. Je to taková příjemná oddechovka a určitě doporučuji přečíst.

AnetaM
24.08.2016

Opravdu povedená knížka. Není vůbec přehnaná, obyčejný příběh s dějem, který sice nevtahne úplně od první stránky, ale stejně uz v půlce se nemůžete odtrhnout.
Zaujme i obálka, na které tedy nevím kdo z knížky to má být, když Mira a Izzie jsou tmavovlasky. Asi to bude Savannah.
Vážně se to auorce povedlo, zamilovala jsem si Kellana, potom i Braydena, prostě super!
PS: Akorát to končí tak zvláštně a neukoncene, tak doufám, ze se brzy dočkáme dalšího dílu.

Jen Calonita

Jen Calonita