Kráska a zvíře – Román podle filmu

Kráska a zvíře – Román podle filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335002/bmid_kraska-a-zvire-roman-podle-fi-lmu-ytk-335002.jpg 5 106 28

Belle chce od života víc, než jí může malé městečko nabídnout. Svými názory, nezávislostí a láskou ke knihám vyčnívá z davu. Touží po dobrodružství, po životě vzrušujícím jako příběhy, které čte. Když Bellina otce uvězní netvor na svém zakletém hradě, její osud se navždy změní. Zaujme otcovo místo a tajně si přísahá, že uteče. Ale jak se Belle o zvířeti a jeho záhadném sídle dozvídá více, uvědomuje si, že příběh, který prožívá, skrývá větší tajemství, než jaká si kdy dokázala představit.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Beauty and the Beast Novelization , 2017

Charmedka
02.06.2017 5 z 5

Kniha je jednoduchá a i podle velikosti písma je jasné, že se jedná spíše o dětské čtení. Je ale napsána velmi poutavě, čtivě, překlad je moc povedený.

Pokud patříte mezi milovníky tohoto příběhu, který je starý jako sám čas, určitě Vám v knihovně bude kniha dělat parádu, neváhejte. Je to krásný příběh, něžný a plný lásky.

jesterka.as
26.05.2017 5 z 5

Krása :) po přečtení jsem si šla rovnou pohádku pustit, prostě jsem neodolala :)

Ailee
23.05.2017 4 z 5

Ten příběh je nádherný, ale protože je to skutečně slovo od slova převyprávěný příběh podle nejnovější filmové verze, který jsem viděla pár týdnů předtím, nemohla jsem si ho plně užít. Vlastně je to jen popis toho filmu. :-/

Princezna22
18.05.2017 5 z 5

Strašně krásná a dokonalá pohádka. Nejvíce se mi líbí jak kniha začíná bylo nebylo,tohle he příběh starý jako sám čas. Pohádku miluji, jako animovanou jsem ji jako malá nakoukala aspoň milionkrát. Hrany film,který šel nedávno v kině,jsem ještě neviděla takže to musím napravit.. Příběh prostě zbožňuju. Překrásná pohádka. A jsem ráda,že tato krásná kniha bude zdobit moji knihovnicku. A počká si, až si ki znovu já nebo až bude moje dcerka umět číst přečte. :-) kráska a zvíře je prostě srdcovka. :-)

Hoshi
24.04.2017 5 z 5

Krásný, něžný, romantický příběh, přečten jedním dechem, že i spánek byl odsunut na druhou kolej. Po celou dobu listování v knize mi v hlavě zněla hudba z hraného filmu, ze kterého jsem byla nadšená (ale i animovaná Kráska a Zvíře je neustále v mém srdci) :)

Michaela91
24.04.2017 4 z 5

Krásně napsané, byla jsem moc zvědavá na nové vydání a rozhodně nejsem zklamaná. Knížka se četla skoro sama. Těším se na film :-)

May
16.04.2017 5 z 5

Ještě nikdy jsem neodolala novému zpracování Krásky a zvíře :-) a tak jsem si musela pořídit i to nejnovější .... Možná to tak má i někdo další, ale já prostě tomuto příběhu v žádné podobě neodolám :-) Film je podle mého velmi povedený a jak tady již uvedla Kiisaki kniha je sice jednoduchá, ale velmi krásná, něžná a milá a ukazuje příběh stejný jako film a přece maličko jiný ....

Kiisaki
25.03.2017 5 z 5

Do kina jsem si zašla s velkým nadšením hned dvakrát - a abych se trochu zabavila před tím, než bude film dostupný i mimo kinosál, udělala jsem si radost novelizací milovaného příběhu. Knížka je napsaná jednoduchým ale poutavým stylem a věrně sleduje děj nového filmu. Navíc se nám díky knižní formě dostává i náhledu do myšlenek a pocitů hlavních postav, které zkrátka na plátně tak zřetelně neuvidíte. A byla radost o tom všem číst. Pokud se vám líbí animovaná nebo hraná disney verze příběhu, který je starý jako čas, rozhodně se vyplatí vlastnit i knížku.

láska kráska a zvíře

2017  90%Kráska a zvíře – Román podle filmu