Královské intriky

od:

Královské intriky

České království se po vymření Přemyslovců zmítá v bojích. Mladá Markéta z Březové postupně proniká do urozené společnosti. Počáteční okouzlení je v ní brzy vystřídáno zklamáním, neboť tato krásná, svéhlavá dívka musí čelit mnoha intrikám a nenávisti. Kromě utrpení však poznává i vášnivou lásku. Stane se vyzvědačkou ve službách mladého krále Jana Lucemburského a tento nebezpečný úkol ji zavede až do daleké Neapole. Ve chvíli, kdy se nezdolná Markéta snaží začít nový život, padne na ni obvinění z vraždy, kterou nespáchala. Jak přežije tuto poslední zkoušku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222381/kralovske-intriky-FL3-222381.jpg 3.625
Žánr:
Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno:, Knižní klub, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
orinka3
28. ledna

Už podruhé jsem se přesvědčila, že tato autorka - možná zatím - pro mě není. Možná by mohla ubrat stránek, zhustit víc děj, aby lépe ubíhal.

Madelisi
20. ledna

Originálně napsané, hlavní postava má vlastně vedlejší úlohu. Začátek mi přišel trochu nudný, ale s odchodem z Kožlí se vše velmi rychle rozjelo. Plus za pána z Lipé, který je tu velmi sympatický a pragmatický.

Sarah01
22.02.2016

Jako první román autorky zajímavé, čtivé, ale občas mi to přišlo trošku přitažené za vlasy, trochu jako Angelika v českém vydání :-) Rozhodně se ale nudit nebudete, jako u jiných českých autorů rádoby historických románů.

alabra
11.08.2015

Prázdninové pohodové čtení, romantika podbarvená historií

Betsabe
06.07.2015

Rozcestník s odkazy na recenze této knihy a rozhovory s autorkou: riedova.cz/o-knize/ .

Dixinka
06.06.2015

Pohodové čtení plné historie a romantiky. Smekám před mladou spisovatelkou. Věřím, že její kniha není první ani poslední.