Královské intriky

od:


KoupitKoupit eknihu

České království se po vymření Přemyslovců zmítá v bojích. Mladá Markéta z Březové postupně proniká do urozené společnosti. Počáteční okouzlení je v ní brzy vystřídáno zklamáním, neboť tato krásná, svéhlavá dívka musí čelit mnoha intrikám a nenávisti. Kromě utrpení však poznává i vášnivou lásku. Stane se vyzvědačkou ve službách mladého krále Jana Lucemburského a tento nebezpečný úkol ji zavede až do daleké Neapole. Ve chvíli, kdy se nezdolná Markéta snaží začít nový život, padne na ni obvinění z vraždy, kterou nespáchala. Jak přežije tuto poslední zkoušku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222381/kralovske-intriky-FL3-222381.jpg 3.727
Žánr:
Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno:, Knižní klub, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
polly23
30. března

Tato kniha byla mou první od této spisovatelky. Začátek knihy se mi jevil tak nějak kostrbatý,ale po začtení to bylo pro mě jízda a malou Živu i Adama jsem si vskutku zamilovala. Určitě do budoucna zkusím přečíst ještě něco od této autorky. Pro mě parádní čtení.

orinka3
28. ledna

Už podruhé jsem se přesvědčila, že tato autorka - možná zatím - pro mě není. Možná by mohla ubrat stránek, zhustit víc děj, aby lépe ubíhal.

Madelisi
20. ledna

Originálně napsané, hlavní postava má vlastně vedlejší úlohu. Začátek mi přišel trochu nudný, ale s odchodem z Kožlí se vše velmi rychle rozjelo. Plus za pána z Lipé, který je tu velmi sympatický a pragmatický.

Sarah01
22.02.2016

Jako první román autorky zajímavé, čtivé, ale občas mi to přišlo trošku přitažené za vlasy, trochu jako Angelika v českém vydání :-) Rozhodně se ale nudit nebudete, jako u jiných českých autorů rádoby historických románů.

alabra
11.08.2015

Prázdninové pohodové čtení, romantika podbarvená historií

Betsabe
06.07.2015

Rozcestník s odkazy na recenze této knihy a rozhovory s autorkou: riedova.cz/o-knize/ .

Dixinka
06.06.2015

Pohodové čtení plné historie a romantiky. Smekám před mladou spisovatelkou. Věřím, že její kniha není první ani poslední.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

14. století Čechy Přemyslovci Lucemburkové láska dobrodružství

Autor a jeho další knihy

Emma Riedová

Emma Riedová
česká, 1989

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených38x
v Čtenářské výzvě7x
v Doporučených3x
v Knihotéce54x
v Chystám se číst40x
v Chci si koupit8x
v dalších seznamech1x