Králíčkovo přání

Králíčkovo přání https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482953/bmid_kralickovo-prani-OI7-482953.jpg 5 30 5

Když se jednoho kouzelného rána začnou z oblohy snášet přání, králíčkovi se jich povede chytit hned několik. Jenže co by si měl vlastně přát? Raději se běží poradit s kamarády... Brzy se dozví, co by si přáli myška, liška a medvěd, ale jsou jejich přání pro něj opravdu ta nejlepší? Knížka prostřednictvím něžných veršů a ilustrací děti nenásilně učí, že když někdy dají nesobecky přednost štěstí svých kamarádů, nakonec je může čekat větší odměna, než kdyby myslely jen na sebe.... celý text

bibi.r
19.04.2024 4 z 5

Pro děti 3+

Krásné ilustrace i inspirativní příběh, který pohladí po duši. Je hezké udělat někomu radost, protože pohled na něj udělá radost nám samotným :).

JointlieKat94
11.12.2022 5 z 5

Knihu jsem pořídila díky krásným recenzím, nejlepší kamarádce a jejím dětem. Teď, když jsem u balení dárků, mi to nedalo a taky jsem si jí přečetla (já vim, nedělá se to!).

Ale prostě jsem musela! Má tak nádherné ilustrace, krásné rýmující se věty. Je to rozhodně krásná kniha a myslím, že se to dětem bude moc líbit. :)

MiraiYume
20.05.2022 5 z 5

Nikdy tu nekomentuji dětské knihy, ačkoliv jich za rok díky našim čtyřem malým kouskům přečtu fakt hodně. Ale tato knížka byla jiná, ta mě k hodnocení přímo donutila. Půvabné, milé ilustrace doplněné kouzelným, něžným příběhem. Po téhle knížce saháme často. Když je dlouhá chvíle, když je mrzutý den i když potřebujeme prostě jen tak pohladit po duši. Opravdu výjimečná kniha, která by měla být v knihovničce každého prcka.

Tyto
26.02.2022 5 z 5

Kniha, která pohladí na duši . Doporučuji !

muchomurka
28.12.2021 5 z 5

Krásná kniha. Jemné a milé ilustrace jsou doprovázeny příběhem s krásným poselstvím. Koupila jsem ji naší bambulce a říkala si, jestli na ni ještě není malá, ale není. Příběh prožívala a moc se jí líbil. Rozhodně doporučuji a jsem ráda, že ji máme v knihovničce.

králíci

Chris Saunders