Krajina snů

Malá Catriona vyrůstá v kočovném divadle svých rodičů, které putuje křížem krážem Austrálií. Pestrá společnost zpěváků, tanečnic a akrobatů se stane jejím bezpečným domovem. Tam se Catrionin hlas rozvíjí do obdivuhodné krásy – dokud na scénu nevstoupí záhadný cizinec. Pak se jí život změní v drama.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25799/krajina-snu-25799.jpg 4.329

Dreamscapes (2005)

Vydáno:, Alpress

kudrdlinka
06.09.2017

Ač mám autorku docela ráda, tak mě tahle knížka moc nenadchla. Chvílemi jsem se sice začetla, ale chvílemi jsem se musela do čtení skoro nutit, abych se mohla pustit do něčeho dalšího. Možná mi to teď jen nesedlo, nebo už mě tenhle typ knih moc nebaví.

jindrusa
28.06.2017

První polovina super, za druhou na můj vkus trochu "přislazenou " půlku dávám 4*

Leniiis
11.07.2016

První knížka od této autorky a vůbec to nebylo špatný. Pořád se něco dělo, příběh se jen tak nezastavil. Super čtení.

Babo
02.05.2016

Dřív jsem na knihy pro ženy pohlížela tak trochu s despektem a říkala jsem si,že já přece čtu náročnější literaturu než je přeslazená limonáda.
V poslední době jsem zjistila,že ani knihy pro ženy takové nemusí být . Vždy záleží na autorovi .I když samozřejmě chápu,že čtení pro muže to není.Napětí není v akci ,ale v proplétání se osudových okamžiků .
A Tamara McKinley patří mezi ty, kteří mají fantazii , píše příběhy bohaté na lidské osudy a hlavně její styl není ohrožující hladinu cukru.
Krajina snů se mi líbila i když závěr byl přece jen trochu přehappyendován ,ale jako celek pěkný.
Na hlavní hrdinku bezezbytku platí pořekadlo "co tě nezabije,to tě posílí."

vlastus52
11.09.2014

Pěkná čtivá kniha, doporučuji

bookcase
05.08.2013

Čtivý romantický příběh jako stvořený pro chvíle oddechu

avad
31.03.2013

Pěkný příběh s dobrým koncem.

georginaa
08.04.2012

Moje první přečtená kniha od Tamary a moc mě zaujala svým dějem a nečekaným zvratem. Plno životních zápletek a popis vlastně celého života. Kdo má rád romány s detektivní zápletkou, určitě doporučuji.

Lenynek
01.04.2012

Moc pěkný příběh o osudu jedné ženy. I přesto, že mi to kolikrát nedalo a stránky jsem přeskakovala (teď se opravdu rdím, protože to nedělám), tak byla knížka moc pěkná a nakonec se vše dobře vyřešilo. Jen se mi zdá, že autorka není bůhvíjaký překvapující spisovatel. U většiny Tamařiných knih si můžete konec domyslet a taky se tak většinou stane.